Портфоліо Приходько Галини з теми: "Що там на півдні?"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

загадкові Південні краї

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія

Навчальні цілі

Вік учнів, клас

12 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Учні досліджуватимуть склад групи південних материків, поняття «Фізико-географічне положення материка», план його опису; особливості ФГП південних материків, загальні риси рельєфу і розміщення корисних копалин, загальні особливості клімату і внутрішніх вод, грунтова карта, особливості розташування природних зон.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Навчальні цілі

Познайомити з розміщенням природних зон на материку; Познайомити з особливостями та відзнакою розміщення природних зон у порівнянні з раніше вивченими материками; Правильно оформляти і вести записи; Працювати з підручником та додатковою літературою; Складати на підставі тексту підручника визначення; Виділяти головне; Порівнювати за заданими критеріями; узагальнювати; Слухати інших; Працювати на комп'ютері; Висловлювати судження.

Опис оцінювання

Для оцінювання навчальних досягнень учнів під час проекту використовую тестування впродовж вивчення всієї теми для контролю над правильними знаннями учнів і чи правильно вони розуміють Основне запитання теми і інші важливі проблеми. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою Вхідного оцінювання. В процесі роботи над блогом учні керуються при цьому методичними вимогами щодо відображення власної роботи над проектом. Періодичний перегляд та читання їх записів на відповідні коментарі та відгуки дозволяє оцінити розуміння учнів і за потребою скерувати їх навчальння у правильному напрямку. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план своєї діяльності. На останньому зайняти-захисті учні оцінюють як самі себе (самооцінювання з використанням Форми самооцінювання), так і вчитель, котрий керуються своєю Формою оцінювання. Впродовж роботи доцільно використовувати Онлайн опитувальник знань учнів. Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання та презентують свою презентацію.

Діяльність учнів та вчителя

На початку роботи над проектом вчитель пояснює дітям, що таке метод проектів (публікація), демонструє свою презентацію (Презентація ідеї проекту). Для з’ясування знань учнів проводиться вхідне оцінювання. Щоб зацікавити учнів, вчитель просить їх залишити свої очікування від роботи над проектом на «Дошці запитань». Вчитель пояснює перевагу роботи в групах: виховання вміння співпрацювати, толерантність, вміння йти на компроміс, оцінювати роботу товариша та себе, своєчасно прийти на допомогу…

Публікація про метод проекту

Презентація вчителя

Учнівський презентація

Фасилітація для учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Приходько Галина Петрівна

Фах, навчальний предмет

Учитель географії та економіки, географія та економіка

Навчальний заклад

Криворізький науково-технічний металургійний ліцей № 81

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Контактні дані

(0564)91-29-41

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

08 жовтня - 20 жовтня 2012

Місце проведення тренінгу

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Криворізький науково-технічний ліцей № 81

Тренери

Власенко Тетяна Володимирівна