Портфоліо Плоскіни Еріки "Весь світ з тобою"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Весь світ з тобою.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Виробниче навчанняз професії Оператор комп`ютерного набору І категорія.

Вік учнів, клас

ІІІ-курс, ПТНЗ

Стислий опис проекту

Проект «Весь світ з тобою»розроблений для учнів ІІІ курсу. В проекті учні досліджують можливості програм для спілкування в реальному часі. Вони дізнаються особливості програми Skype; з'ясовують для чого необхідна програма ISQ, щоб краще зрозуміти, що таке спілкування в реальному часі, що дешевше Скайп чи телефон. Учні працюють в малих групах, щоб планувати та розробляти проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання. На завершення проекту учнів досліджують потреби, визначають план дій, досліджують проблему, та шукають шляхи її вирішення, презентують свої результати.

План вивчення теми

План проекту

Оцінювання

На початку проекту буде здійснено вимірювання й оцінювання рівня попередніх знань та сформованості навичок учнів методом роботи з таблицями ЗХД та заповнення діаграми. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати Контрольний список блогу та Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Для допомоги учням їм буде надано форму оцінювання самоспрямування у навчанні та шаблон журналу дослідження.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком планування проекту викладач ознайомлює учнів з методом проектів.

SvaljavaErika1.jpg SvaljavaErika2.jpg

При вивченні теми учні досліджуватимуть можливості програм для спілкування в реальному часі. Після перегляду презентації про темі проекту, викладач пояснює завдання проекту та ставить перед ними пробему, виріщення якої і є мета проекту. Під час перегляду презентації учням пропонується здійснити оцінювання у формі З-Х-Д та заповнити діаграму. Перед початком роботи над проектом учні будуть виконувати завдання у малих групах створять блог в якому будуть описувати процес дослідження навчальної теми. Спільне обговорення проблеми дасть змогу учням актуалізувати базові знання та визначити подальші дії її вирішення. Викладач в свою чергу надає учням рекомендований список джерел ресурсів Інтернет, якими вони зможуть користуватися під час роботи з метою навчити учнів користуватися корисними сайтами. Також учні повинні пройти опитувальник для визначення показників підготовленості. Для оцінювання учнівських робіт створений Контрольний список оцінювання блогу. Також для формування і оцінки само спрямованості викладач розробляє та надає учня змогу пройти Форму оцінювання блогу. Учні будуть заповнювати опитувальник для закріплення знання. Для фасилітації викладач представляє презентацію і буклет. Для само спрямування форму з питаннями Що я знаю?. Що я хочу знати?

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Плоскіна Еріка Степанівна

Фах, навчальний предмет

майстер виробничого навчання з професії "Оператор комп'ютерного набору"

Навчальний заклад

Свалявський професійний будівельний ліцей

Місто\село, район, область

м.Свалява, Закарпатська обл.

Контактні дані

Erika.Ploskinagmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

9-11.14 та 15-17.01.14

Місце проведення тренінгу

Свалявський професійний будівельний ліцей

Тренери

Мушніков Олександр Валерійович