Портфоліо Петрунькіної Юлії з теми "Яка роль вікінгів в історії розвитку Європи? "
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Роль вікінгів в історії розвитку Європи
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Історія, географія, інформатика
Вік учнів, клас
12-13 років, 7 клас
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Навчальний проект визначає роль вікінгів в історії розвитку європейських країн. Учні дізнаються про причини, перебіг, наслідки завойовницьких походах вікінгів, знайомляться з їх побутом, роблять висновки про позитивний і негативний вплив народів Скандинавії на розвиток Київської Русі та країн Європи. Учні обирають вид діяльності(презентацію, публікацію, вікі-статтю) і питання над яким вони будуть працювати та починають збирати інформацію для досягнення мети. Для освітлення теми використовуються мультимедійні технології, знання поточної теми і комп`ютера. Останній етап – це захист учнівських робіт
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Упродовж всієї роботи над проектом проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. На початку проекту використовується асоціативний кущ та ЗХД з метою вивчення вже існуючих знань учнів з даної теми. Впродовж роботи над проектом використовую усне опитування з метою виявлення проблем, що виникають в ході роботи. Наприкінці роботи над проектом використовую ЗХД, кросворд, тестування на комп’ютері з метою з’ясування рівня засвоєння знань учнями з даної проблеми.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
День 1 Представлення проекту з учительської PowerPoint презентації, публікації та прикладів робіт учнів.Знайомить учнів з критеріями оцінювання учнівської презентації та інформаційного бюлетня. Учні обирають партнерів для виконання проекту. Почати “мозкову атаку” пошуку можливих тем для дослідження. День 2 Обрання теми учнями. Вони не можуть обирати теми, які вже обрані іншими, і можуть придумати свою, не тільки запропоновану вчителем. Пошук своїх тем та матеріалів в Інтернеті та збір історичних даних. День 3 Створення сценарію робіт. Учні за допомогою “мозкової атаки” обговорюють можливі варіанти і доповнюють даними з Інтернету (при необхідності) Дні 4-5 Учні створюють PowerPoint презентацію, інформаційний бюлетень, вікі-статтю з теми: "Вплив Скандинавії на розвиток європейських країн". День 6 Учні презентують свій кінцевий продукт всьому класу. День 7 Узагальнення (вчитель пропонує ознайомитися з планом-конспектом уроку, опрацювати історичні джерела та відповісти на питання до них,виконати завдання на контурній карті)
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Юлія Петрунькіна
Фах, навчальний предмет
Вчитель історії
Навчальний заклад
Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Місто\село, район, область
Місто Шостка, Сумська область
Контактні дані
petrynik1@rambler.ru
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
19.08.2013-25.08.2013
Місце проведення тренінгу
місто Шостка: Шостинський інститут Сумського державного університету
Тренери
Повернутися до списку групи: місто Шостка група №2 (19.08.2013-25.08.2013)