Портфоліо Пащенка Михайла

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Електромагнітна індукція

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, інформатика, трудове навчання

Вік учнів, клас

14, 15 років, 9 клас

Стислий опис проекту

Матеріал вивчатимуть учні 9-х класів. Тема явище електромагнітної індукції. Учні самостійно досліджують використання теоретичного матеріалу в житті людини. Учні навчаться працювати у команді, знаходити та обробляти інформацію з Інтернету, повинні краще усвідомити тісний зв'язок фізики (підручника) та життя, проведуть експерименти. Презентацію для створення проблемної ситуації буде розроблено вчителем так само як і критерії оцінювання. Готовий продукт може бути використаний на тижні фізики для всіх класів, що вивчають фізику та як зразок для наступних груп по створенню проекту. Для того щоб отримати необхідну інформацію для дослідження буде організовано роботу в Інтернет. Вчитель знайомить учнів з поняттям авторське право. Вчитель створює список веб-адрес для збереження авторського права. Учнями буде створено власний блог в якому буде створено опитувальник з метою реклами роботи учнів та школи, а також для стимулювання кращої роботи учнями над проектом.

План вивчення теми

план вивчення теми

Оцінювання

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення іх інтересів за допомогою опитування та мозкового штурму. Форму З-Х-Д та Т-таблицю учні заповнюють під час вступної презентації вчителя. Учні поділяються на групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання іх проектної діяльності В ході роботи над проектом учні заповнюють листи прогресу роботи над проектом, відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні веб-ресурси. Для кожної групи створюється блог для рефлексії. За допомогою форм оцінювання та контрольних списків оцінюються продукти проектної діяльності учнів. Контрольні списки оцінювання надаються учнів на початку проектної діяльності, форми оцінювання використовуються всередині проекту. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом. Оцінка отриманих портфоліо проктів та продукту проектної діяльності.

Діяльність учнів та вчителя

Вчителем буде підготовлено власну презентацію з метою заохочення якомога більшої кількості дітей. Для участі в проекті учні об'єднуються в групи. Кожна група отримує своє завдання та працює за своїм напрямком. Учні працюють в інтернеті та з друкованими джерелами та перевіряють прочитаний матеріал на достовірність. Учнями буде створений власний мережійний опитувальник який вони розмістять у блозі а також роздрукують буклети для реклами проекту без Інтернету

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Михайло Пащенко

Фах, навчальний предмет

фізика та інформатика

Навчальний заклад

Козелецька ЗОШ I-III ст.№3

Місто\село, район, область

смт. Козелець, Козелецький р-н., Чернігівська обл.

Контактні дані

mixpas77@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

3 червня - 7 червня 2013 року

Місце проведення тренінгу

м.Чернігів, ЧОІППО ім.К.Д.Ушинського

Тренери

Літош Юрій Миколайович, Дягло Наталія Валеріївна