Портфоліо Пашко Юлії з теми "Залежність від Інтернету - міф чи реальність?"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Залежність від Інтернету - міф чи реальність?

  • Images10.jpeg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Навчальні цілі

Навчитися використовувати Інтернет-сервіси для пошуку та обміну інформації, спілкування, самоосвіти. Навчити регламентувати спілкування з Мережею, встановивши час, допустимий для проведення в Мережі.

Вік учнів, клас

15-16 років, 10 клас

Стислий опис проекту

Повний План вивчення теми

1. Визначення та обговорення проблеми «Чи правда, що існує залежність від Інтернету?» (колективно) (Учительська презентаціяВхідне оцінювання,Опитувальник, План вивчення теми[1],Перегляд презентації [2], Учительська публікація [3],

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

[4] ) 2. Формулювання дослідницьких завдань: Група 1 «Дослідники» 1) Учні опрацьовують відповідні розділи підручника. Дати відповідь на питання • Як правильно створити власну поштову скриньку? • Яке призначення програм обміну миттєвими повідомленнями? • Що таке чат? • Що таке інтернет-форум? 2) Пошук інформації в Інтернеті, використовуючи критерії оцінювання сайтів.[5],Список джерел [6] 3) Виявлення найбільш популярних сайтів серед однокласників? (проведення опитування) 4) Заповнюють шаблон документа для самоспрямування навчальної діяльності. 5) Порівняння можливості чатів, форумів, засобів електронного листування. Складання порівняльної таблиці. 6) Додаткові консультації вчителя з обраної теми. 7) Об’єднання учнів у пари за типом: сильний учень – слабкий учень для взаємодопомоги.

Група 2 «Журналісти» 1) Визначити, люди яких вікових категорій частіше використовують відповідні соцмережі: Однокласники, Fasebook, ВКонтакте та ін.? Чому? (Опитування, дані представити у вигляді діаграми) 2) Заповнюють шаблон документа для самоспрямування навчальної діяльності[7]. 3) Створити інформаційний бюлетень для школярів (Види Інтернет-залежностей). 4) Вибір засобів Інтернет-комунікації для спілкування, обміну досвідом, інформацією при виконання завдань проекту. (Робота з електронною поштою, чатами, миттєвими повідомленнями)

Група 3 «Лікарі» 1) Провести дослідження з теми «Чому Інтернет-залежність порівнюють з алкогольною або наркотичною залежністю» (зустріч з лікарем, створенн вікі-статті) 2) Зустріч з психологом «Поради психолога щодо Інтернет – залежності». 3) Аналіз отриманих результатів.

4. Оформлення висновків та кінцевих результатів

Навчальні цілі

Навчитися використовувати Інтернет-сервіси для пошуку та обміну інформації, спілкування, самоосвіти. Навчити регламентувати спілкування з Мережею, встановивши час, допустимий для проведення в Мережі.

Опис оцінювання

Контрольний список для оцінки веб-сайтів – старші класи

Діяльність учнів та вчителя

Учнівська вікі-стаття "Які типи Інтернет-залежностей можна виділити?"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Пашко Юлія Олегівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

НВК "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей"

Місто\село, район, область

м. Знам'янка, Кіровоградської обл.

Контактні дані

kvitka-school@rambler.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15-19 жовтня 2012 р.

Місце проведення тренінгу

м. Кіровоград, КОІППО

Тренери

Скрипка Г.В., Литвиненко О.В.