Портфоліо Панкратової Ганни
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
Проект «Світ добра»
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
українське читання ,Я і Украіна , українська мова
Навчальна тема (як записано в програмі)
Творча презентація
Вік учнів, клас
1 класс, 6 років
Стислий опис
Презентація вчителя
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Школа відіграє важливу роль у підготовці дитини до життя в сім’ї, громаді, до роботи та творчості, до реалізації себе, як особистості в суспільстві. Таким чином, основним завданням учителів є не лише забезпечення учнів знаннями та формування навичок оперувати ними, а й підготовка дітей до здобування знань самостійно, активних дій, швидкого та правильного приймання рішень. Мета проекту – представити багатогранні творчі портрети обдарованих учнів школи; розвиток творчих можливостей; залучення до культурно-масової роботи; організація змістовного творчого дозвілля: загальношкільні свята, презентації тощо; виявлення та заохочення талановитих учнів школи.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення іх інтересів за допомогою опитування та мозкового штурму.Учні поділяються на групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання іх проектної діяльності В ході роботи над проектом учні заповнюють листи прогресу роботи над проектом, відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні веб-ресурси. За допомогою форм оцінювання та контрольних списків оцінюються продукти проектної діяльності учнів. Контрольні списки оцінювання надаються учням на початку проектної діяльності, форми оцінювання використовуються всередині проекту. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом.
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
1 тиждень. Учні знайомляться з темою проекту переглядаючи презентацію вчителя,формулюють питання, що цікавлять учнів, повідомляються проблемні питання проекту. З презентації вчителя учні отримують завдання та питання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту. Учні діляться на 3 групи за власним бажанням або за результатами вхідного оцінювання. Кожна група складає план проектної діяльності та розподіляють ролі, що виконують різні члени групи.
2 тиждень. Учні здійснюють пошук необхідної інформації в тому числі і в мережі Інтернет. Оцінюють знайдену в Інтернеті інформацію згідно до критеріїв, що роздаються вчителем. При використанні матеріалів в проектній діяльності учні вказують посилання на джерело інформації. Посилання на знайдені матеріали розміщуються на блозі, що створено для розміщення проміжних результатів.
3 тиждень. Учні спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності за допомогою блогу, консультаційних часів, під час яких організовується співробітництво учнів в середині окремої групи, з іншими однокласниками та з експертами. При необхідності на блозі можна розмістити посилання на інші засоби спілкування, які будуть використовуватись. Виконують завдання на перевірку отриманих знань з теми. Заповнюють форми для само оцінювання та взаємооцінювання.
4 тиждень. Працюючи в групах учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності. Кожна група презентує свою роботу на підсумковій конференції, роблячи презентацію для класу. Відбувається рефлексія, оцінювання навчальних досягнень учнів, рівень розвитку навичок мислення високого рівня.
Приклад учнівської презентації
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Панкратова Ганна тарасівна
Фах, навчальний предмет
вчитель початкових класів
Навчальний заклад
НВК № 26
Місто\село, район, область
м.Дніпродзержинськ Дніпропетровська обл.
Контактні дані
Мой блог [1]