Портфоліо Панко Лариси Василівни для учнів 7 класу з історії України

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Буклет вчителя

Pan1.JPG Pan2.JPG

Назва навчальної теми

Постать князя Святослава в становленні Київської Русі.

Навчальні цілі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України, всесвітня історія

Вік учнів, клас

12 - 13 років, 7 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В курсі історії України середньої школи постаті князя Святослава приділяється не значна увага, тому проект створено з метою розширити знання учнів про роль даного князя в становленні Київської Русі. Учні діляться на три групи та досліджують внутрішню політику, зовнішню політику Князя Святослава та його внесок в культурне життя Київської Русі. Кожна з груп готує наприкінці проекту підсумкову роботу у вигляді презентації, вікі-статі та учнівського блогу.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання буде проводитись за допомогою заздалегідь розроблених критеріїв: 1. Критерії оцінювання брошури 2. Критерії оцінювання мультимедійного проекту 3. Критерії оцінювання для оцінювання 4. Критерії оцінювання роботи в блозі 5. Критерії оцінювання командної роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку проекту. Вчитель інформує батьків про навчання за методом проектів за допомогою публікації. На початку вчитель проводить бесіду з учнями з використанням презентації . Учні переглядають презентацію вчителя, виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у формі картки оцінювання та таблиці З-Х-Д відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. На цьому занняті учні діляться на 3 групи. Перед кожною групою ставиться тематичне питання, яке пропонує вчитель. Учні продумують план проведення дослідження, вибирають дослідницькі методи, форми представлення результатів, знайомляться із критеріями оцінювання їх робіт. На цьому етапі перед початком дослідження, з учнями обговорюються запитання як знайти джерела достовірної інформації по темі дослідження і використати їх. Під час роботи над проектом вчитель демонструє презентацію вчителя завдань проекту, для залучення, допомоги і заохочення учнів для дослідження. Учні працюють у групах. Свої дослідження вони представляють у вигляді учнівської презентації. Для пошуку необхідної інформації учні використовують підручник, додаткову літературу та Інтернет. Знайшовши відповідну інформацію в Інтернеті діти записують адреси знайдених ресурсів у список використаних джерел . Учні використовуватимуть Інтернет для ефективного спілкування в чаті, для пошуку необхідної інформацію для створення презентації чи публікації; участі в інтерактивних обговореннях, отримання вражень та відгуків інших людей щодо створеного ними продукту. По завершенню роботи над проектом. Учні заповнюють журнал взаємного оцінювання. Протягом усієї роботи над проектом вчитель використовує електронну пошту для нагадування учням про наближення до наступного етапу роботи над проектом. Службу миттєвих повідомлень вчитель використовує для консультування учнів по мірі виникнення проблем чи питань (або в разі хвороби дітей). Завершується робота над проектом демонстрацією результатів досліджень кожної з груп на загально шкільній конференції.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Панко Лариса Василівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель історії, історія України.

Навчальний заклад

Лобойківська середня загальноосвітня школа

Місто\село, район, область

С. Лобойківка, Петриківський район, Дніпропетровська область.

Контактні дані

pankolarisa gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.12 - 11.01.2013

Місце проведення тренінгу

Петриківська середня загальноосвітня школа.

Тренери

Гулько Віктор Іванович.