Портфоліо Паламарчук Тетяни з теми "Диво-таємниці води-чарівниці"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Диво-таємниці води-чарівниці

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет «Природознавство». Тема « Кругообіг води в природі» Інші навальні предмети, яких стосується вивчення цієї теми: читання, математика.

Вік учнів, клас

3 клас, 8-9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект «Диво-таємниці води-чарівниці» реалізується в 3 класі на уроці природознавства у відповідності з програмою базового курсу природознавства. Дослідження учнями властивостей води та її небезпеку, перетворення води в природі, значення води для людей, рослин, тварин та про шляхи забруднення дозволить учням формувати уявлення про цінність її для людей, охороняти та зберігати водойми чистими; розвивати прагнення берегти природу.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається в кінці роботи над проектом. На підготовчому етапі учитель демонструє учням вступну презентацію та пропонує, в залежності від визначених ним, можливостей класу форму З-Х-Д, опитувальник та організаційну діаграму. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом учні працюють із формою оцінювання для роботи в групах та формою оцінювання дослідження. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання презентації (продукту), вміння аналізувати. Поряд з цим учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника. З метою визначення самоспрямування учнів використовується форма оцінювання само спрямування. Оцінювання (архів)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Етап 1 На підготовчому етапі учитель демонтрує власну презентацію. Учням ключове та тематичні запитання та проблемне запитання. Обговорюється план проекту, вносяться корективи в ході мозкового штурму та обговорення в групах. Шляхом використання форм із «З-Х-Д» та організаційними діаграмами визначаються наявні знання та навчальні потреби учнів. Учні об’єднуються в групи, що будуть проводити експеримент, здійснювати аналіз отриманих результатів та публікувати результати своєї роботи. Етап 2 Збір інформації з доступних джерел (бібліотеки, Ihternet,періодична преса). Етап 3 Проведення експериментального дослідження. Етап 4 На основі проведеного дослідження учні роблять відповідні висновки. Починають готувати презентацію та публікацію результатів досліджень. Взаємодопомога та взаємооцінювання учнів. Етап 5 Учні демонструють отримані результати у вигляді підсумкової презентації та публікації за проектом. Шляхом використання форми із «З-Х-Д» проводиться повторна оцінка рівня знань та домагань учнів. Учитель проводить оцінювання результатів роботи над проектом використовуючи форми оцінювання підсумкової презентації та публікації за проектом. презентація вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Паламарчук Тетяна Дмитрівна

Фах, навчальний предмет

вчитель початкової школи

Навчальний заклад

Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради»

Місто\село, район, область

м.Вінниця

Контактні дані

[tetyanapalamarchuk207@gmail.com]

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25.03.2013 – 10.04.2013

Місце проведення тренінгу

Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради»

Тренери

Стромило Іван Миколайович