Портфоліо Павленко Т.І. за темою "Прямокутний трикутник"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Прямокутний трикутник

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, інформатика, фізика, трудове навчання, образотворче мистецтво.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Pavlenko 1.jpg Pavlenko 2.jpg

Працюючи над проектом протягом місяця учні демонструють знання про прямокутні трикутники, властивості та їх ознаки рівності, способи побудови прямокутних трикутників на площині, демонструють вміння розв’язувати прямокутні трикутники. Школярі беруть участь у різноманітній діяльності, пробують створювати та обговорювати мультимедійні презентації, випускають інформаційні бюлетені, створюють сайти.

План вивчення теми (вставити файл)

Прямокутний трикутник

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Вступне тестування допомагає учителю визначити рівень ЗУНів з тем: «Найпростіші геометричні фігури та їх властивості», «Трикутник та його елементи». Рівність геометричних фігур». Впродовж роботи над проектом вчитель проводить індивідуальні та групові консультації, занотовує думки та відповіді учнів і використовує ці записи для планування своєї діяльності та оцінювання роботи учнів. Поточне анкетування допомагає контролювати процес участі учня в проектній діяльності і правильність розуміння поставленої задачі. На кінцевому етапі проекту учні представляють мультимедійний продукт результатів роботи, здійснюють рефлексію та проходять підсумкове оцінювання. Вихідне тестування допомагає оцінити знання учнів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту учні знайомляться з презентацією вчителя, обговорюють тему проекту, шукають інформацію в бібліотеці, підручниках, Інтернеті.

На дошці заповнюється таблиця ЗХД. Проводиться мозковий штурм, за допомогою якого учні визначають наявність яких початкових даних необхідна для знаходження невідомих елементів трикутника та доведення їх рівності з використанням ознак.

Для роботи створюються дві «тематичні» групи.

В кожній групі формуються різнорівневі групи по два учня (теоретик і практик), які займаються дослідженням та розв’язуванням прямокутних трикутників. Теоретик пропонує і показує свій шлях розв’язування проблеми, а практик її перевіряє. Практик заповнює форму дослідження на блозі проекту і робить висновок на сторінці своєї групи в блозі проекту. Домашня робота для учнів – порівняння результатів власних досліджень з матеріалами підручника. Результати порівняння теоретик заносить в он-лайн презентацію. Робота в блозі і з он-лайн презентацією оцінюється згідно з розробленими критеріями оцінювання.

На другому уроці учні в «тематичних» групах знайомлять один одного з результатами досліджень адаптують матеріал до розміщення в презентації, публікації, створюють презентації, публікації, веб-сайти.

Демонструють презентації на загальношкільній конференції, представляють публікації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тетяна Павленко

Фах, навчальний предмет

вчитель матаматики

Навчальний заклад

СЗШ № 4

Місто\село, район, область

Новомосковськ Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м. Новомосковськ, КЗО "СЗШ № 18" 12-26 червня 2017 року

Дати проведення тренінгу

22-24 червня 2017

Місце проведення тренінгу

Середня загальноосвітня школа № 18

Тренери

Скуратовська Людмила Григорівна

Полякова Марія Вікторівна