Портфоліо Очеретної Євгенії Борисівни на тему "Підлітки, їх хобі та інтереси"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Підлітки , їх хобі та інтереси

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальна тема

Англійська мова. Тема: Підлітки,їх хобі та інтереси

Вік учнів, клас

8 клас

Стислий опис проекту

Підлітковий вік самий унікальний і непередбачуваний.Він наповнюється цікавими інтересами,захопленнями в період дозвілля.І це природно так,як підлітки намагаються жити з користю для себе. Чи всі заняття є корисними для підлітків?На це питання ми знайдемо відповідь у кінці проекту.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

В ході реалізації проекту учні навчаться:

-знаходитити в Інтернеті цікаву інформацію;

-провести аналіз інформації;

-давати критичну оцінку інформації;

-використовувати електронні таблиці для збору інформації та демонстрації даних;

-створювати і демонструвати ефективні презентації;

-створювати вікі-сайти, блоги;

-обговорювати ідеї та рекомендації;

-працювати колективно,в команді

Опис оцінювання

На початку проекту ми обговорюємо які проблеми є у підлітків, що з’являються через їх . Іири групи улюблених занять : від читання до ігор та колекціонування. Учні розподіляються на групи для по- дадальшої роботи. Створюємо електронну таблицю, де записуються результати роботи над проектом. Впродовж роботи над проектом : учні працюють із формою «Я- Розумію»,описують процес і результати. Проводимо оцінювання даних результатів.Учні працюють в групах та парами,складають повідомлення,діалоги. Вчитель коментує,оцінює та при потребі вносить певні зауваження.На основі отриманих даних учитель може змінювати завдання,щоб привести у відповідність до поставленої мети проекту. В кінці учитель оцінює роботи учнів,їх презентації. Наприкінці роботи над проектом По завершенню проекту вчитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації,плакатів презентації. Далі проводимо колективне обговорення презентацій ( усних і письмових).Учні опитують один одного у вигляді різних типів запитань про все. що їх цікавить. Учитель оцінює учнів за дані поради, рекомендації щодо проблем підлітків ( Ithink… I hope…,I agree.., I’m sure… etc ).

Діяльність учнів та вчителя

Етап 1 Підготовка класу Учням та їх батькам пропонується буклет про проектну роботу та презентація учителя. Батькам пропонується заповнити форми дозволу на публікацію роботи дитини в інтернеті для дотримання закону про авторське право. Саме тут визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Учитель пропонує учням список тих інтересів та хобі підлітків,які заповнюють дозвілля підлітків сьогодні. Через використання форм «З-Х-Д» та організаційними діаграмами визначаються наявні знання та навчальні потреби учнів. Учні шукають у мережі Інтернет інформацію про найбільш цікаві види дозвілля. Дослідження Учні, об’єднуються у групи за інтересами та уподобаннями, вибирають тему із запропонованого списку, можливо пропонують свою власну. Учні обирають лідера групи, який відповідає за роботу всієї групи планують роботу та розподіляють між собою обов’язки. Після чого учні працюють із документом «Я-розумію!», самостійно визначаючи навчальний матеріал, з яким варто ще попрацювати. Згодом учні створюють блог, де вони розміщають результати своїхпошуків із проханнямдо друзів розмістити у коментарах свої поради. При розміщенні результатів потрібно розмістити у блозі посилання на сайти із якими проводилась робота. Учні проводять самооцінювання використовуючи контрольні списки дослідження. Етап 2 Підготовка Учні самостійно шукають у мережі Інтернет необхідну для себе інформацію. Учитель наголошує про необхідність дотримання авторського права при використанні програмного забезпечення. Дослідження Учні об’єднуються у групи, кожна з яких працює над вибраною темою. Інформація обговорюється і аналізується в групах. З допомогою вчителя учні відбирають найцікавіші факти та складають схему своєї презентації. Роблять висновки додають іншу інформацію,матеріали,яківарто використати. Отримані результати порівнюють із результатами товаришів. Учні працюють із документом «Я-розумію!», самостійно визначаючи навчальний матеріал, з яким варто ще попрацювати. Учні розміщують у блозі результати свого дослідження із рекомендацією своїм друзям. Учні проводять самооцінювання використовуючи контрольні списки дослідження та блогу.

Етап 3 Підготовка Кожна група учнів створює план, схему, на основі запропонованого учителем структуру презентації вносять до неї зібрану інформацію, якуопрацювали на попередніх уроках. Дослідження Учні в групах при підготовці до проекту використовують різні джерела та інформацію.Робота в групах проводиться диференційовано. Кожен відповідає за свою роботу, лідер за всю групу. Після проведеної роботи група з учителем аналізують проект,при потребі коригують. Учитель проводить оцінювання результатів проектів, використовуючи форми оцінювання дослідження та презентацій.

Приклад учнівської презентації

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Очеретна Євгенія Борисівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка

Місто\село, район, область

с. Городківка Крижопільський р-н Вінницька обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

19.09 - 29.09.2012

Місце проведення тренінгу

СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка

Тренери

Онуфрійчук Юрій Миколайович