Портфоліо Остапко Олени Дмитрівни за темою "Як тебе не любити, Києве мій!!!"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Як тебе не любити, Києве мій!!!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

  • Основний - Я і Україна
  • Другорядні - українська мова

Навчальні цілі

Я і Україна . Інтегрований курс. Розширити знання дітей про столицю України. Формувати вміння повноцінно сприймати науково-пізнавальні тексти та художні. Закріпити вміння свідомо, правильно, виразно та інтонаційно читати. Розвивати пам’ять, увагу, спостережливість, мовленнєві вміння. Активізувати словниковий запас учнів. Виховувати громадянські якості: любов та пошану до рідного краю, історії, людяність, працьовитість. Виховувати пізнавальний інтерес.


Вік учнів, клас

1-2 кл.(7-8 років)

Стислий опис проекту

Чи можемо ми пишатися тим, що саме Київ столиця нашої держави ? Так, тому що це велике та історичне місто. Чому саме Київ ? На ці питання ми спробуємо відповісти зазирнувши в історію цього стародавнього міста у ході проекту «Як тебе не любити, Києве мій !!!». Мета проекту: показати учням красу нашої столиці, помандрувати по вулицям міста у видатні його місця, зазирнути у його історію, пробудити в учнях відчуття патріотизму, розвинути їх кругозір, виховувати любов до навколишнього світу, природи

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

В ході проекту учні вивчатимуть столицю України, її історичні та архітектурні пам`ятки, ознайомляться з історією України та Києва, тим самим з`ясують для себе чому саме це місто – столиця нашої держави, яку роль воно відігравало тоді і відіграє зараз в історії нашого народу, в учнів вдосконалюватимуться навички проведення досліджень та порівняння результатів цих досліджень.

В них будуть продовжуватись  формуватися навички роботи в бібліотеці,
почнуть разом з батьками виробляти навички роботи в Інтернеті. Ефективно шукати тексти та малюнки.  

Вони навчатимуться відбирати відповідні до теми малюнки для ілюстрацій. При створенні презентації в учнів формуються вміння виступати перед аудиторією, вміння коротко сформулювати свою думку, використовувати різні мультимедійні засоби, вміння відбирати найяскравіші переконливі факти для аргументації думок. При створенні публікації в учнів формується вміння аргументовано доводити свою думку, використовуючи повні речення, вміння ілюструвати ідеї, комбінуючи текст і зображення. При створенні веб-сторінки в дітей формуються дизайнерські уміння, діти вчаться комп’ютерній термінології.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання на початку проекту відбувається за допомогою карток для оцінювання власної діяльності і діяльності членів групи,карток для рефлексії. Оцінювання впродовж роботи над проектом відбувається за допомогою форм і контрольного списку групової роботи у проекті. Упродовж проекту вчитель проводить цілевизначення і перевіряє журнал спостережень. На кінцевому етапі учні демонструють результат проекту,який оцінюється формою.

Форма оцінювання блогу

Діяльність учнів та вчителя

oНа початку проекту для перевірки готовності учнів до роботи в проекті, вони працюють з тестовими завданнями. Учні разом з батьками шукають інформацію в Інтернеті, вони досліджують яким Київ був на початку заснування, скільки людей мешкало тоді, які архітектури почали з`являтися першими і коли. співвідносять отриману інформацію з минулого Києва з тим, як він виглядає зараз, підбирають малюнки, навчаються працювати в Power Point. Учні створюють мультимедійну презентацію. Вони демонструють її учням класу. Вчаться працювати в Publisher для створення Веб-сторінки. Учні разом з батьками створюють Веб-сторінку, в якій запрошують до співпраці дітей з інших регіонів України. Учні шукають інформацію в Інтернеті, в енциклопедіях про Київ та інші великі і відомі столиці країн світу, порівнюють нашу столицю з іншими, роблять висновки. Підбирають ілюстрації, вчаться складати повні речення, вчаться комбінувати текст і зображення, навчаються працювати в Publisher. Учні створюють публікацію. Вчаться працювати в Excel створювати стовпчикові діаграми (гістограми),малюють малюнки, сканують матеріал, фотографують, відбирають малюнки в Інтернеті.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Остапко Олена Дмитрівна

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Ганнівський НВК Верхньодніпровського району Дніпропетровської обл.

Місто\село, район, область

С.Ганнівка Верхньодніпровського району Дніпропетровської обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

04.12.13-17.12.13

Місце проведення тренінгу

Кз Ганнівський НВК

Тренери

Палій В. М.