Портфоліо Оскаленко Раїси Федорівни на тему "Коло в геометрії та житті"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Геометричні побудови

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

геометрія

Вік учнів, клас

7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних заходів І-ІІІ ступенів. Назва теми з програми «Геометричні побудови». Проект буде реалізовуватись паралельно з виконанням програми. Проект призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних заходів І-ІІІ ступенів основної учбової програми. В межах реалізації проекту учні класу будуть об’єднані у три групи згідно їх побажань та нахилів, виявлених вході попереднього опитування. На деяких уроках буде відведено час для представлення результату діяльності кожної з груп, а на підсумковому уроці з теми буде проведено заключний захист міні проектів кожної групи учнів. Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами з даної теми, підготовка матеріалів і доповідей за обраною темою, добір та розв’язування задач з обраної теми, знаходження в ході практичного експерименту ортоцентру та центру ваги трикутника.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми


План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом учні заповнюють ЗХД-таблицю, в якій наводять відомості про те, що вони розуміють, а також показують свої попередні знання . Учитель проводить оцінювання навчальних потреб учнів для того, щоб з’ясувати попередні знання учнів з цієї теми за для проведення мозкової атаки. Учні впродовж всього виконання проекту постійно працюють над таблицею З-Х-Д поступово заповнюють її. Цей документ допомагає вчителю відслідковувати, як саме іде процес навчання учнів. До того, як учні почнуть працювати над міні-проектом зі створення презентації та ін. учні розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують Форму оцінювання, яка допомагає їм добре виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проектів. Коли учні завершать частину дослідження, учитель перевірить їх спостереження, правильність запису, щоб з’ясувати, чи потребують учні додаткових інструкції. Коли учні працюватимуть у малих групах над створенням для того, щоб поділитися з іншими своїми здобутками та знаннями, вони використовують Контрольний список для презентації та ін., який допомагає їм створювати таку презентацію або публікацію, яка відповідає вимогам. Оскільки це груповий проект, учні використовуватимуть форми взаємооцінювання. Їх кінцевий продукт буде оцінений за Формою оцінювання.

=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні представлять свої результати своїх досліджень у вигляді Учнівського блогу. Інструктаж щодо опанування навичками використання цих інструментів повинен щоденно бути включений у процес занять. Роздайте учням Форму оцінювання проектів і проведіть її обговорення. Ця Форма містить огляд очікувань від створеного ними учнівського проекту. Попросіть учнів використовувати Форму, щоб допомогти їм оцінити свій прогрес і те, як просувається їх навчання. Учні мають об’єднатися в малі групи ( від 3 до 5 в кожній) і обрати собі одну з тем для дослідження.

Тиждень 1. 1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2. Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі,пресі,тощо. 3. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації.

2-й тиждень 1. Учні працюють з учительською презентацією. 2. Працюючи в малих групах, учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації. 3. Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото; займаються її дизайном та оформленням.

3-й тиждень 1. Учні закінчують створення мультимедійних презентацій та блогів. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту. 2. Демонстрація презентацій, створених з різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об’єднання малих груп у єдину з метою створення веб-сайту, де відслідковується процес роботи над проектом. Додатки:

Документ для фасиліфікації
Буклет
Опитувальник
Учнівський блог
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВЧИТЕЛЯ

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Раїса Оскаленко

Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Миколаївка, Софіївський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

e-mail: oskalenko66@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.10.2017 - 30.10.2017

Місце проведення тренінгу

КЗ "Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Тренери

Величко Ніна Федорівна