Портфоліо Ольги Черчель

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

[

Зміст

Назва навчальної теми

Нові слова у сучасній англійській мові New Words in Modern English

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова, інформатика, зарубіжна література

Вік учнів, клас

15 - 16 років, 10 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні вивчають тему: «Oсвіта в Україні». Підтему: «Вивчення іноземних мов». На останніх уроках присвячених вивченню теми опрацьовують кейс: «Quiz». На основі кейсу проводиться проект: Нові слова у сучасній англійській мові. New Words in Modern English, у якому учням пропонується завдання дослідити які нові слова з’явилися у англійській мові протягом останніх 20-30 років. Визначити чи існують у англійській мові слова, які більше практично не вживаються. Та чи існують у англійській мові слова, які більше практично не вживаються? Та які слова запозичені у сучасну українську мову з англійської і набули стрімкого поширення останній часом.

План вивчення теми (вставити файл)

[[1]]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При вивченні теми використовуються різні методи та форми оцінювання. Таке оцінювання допомагає учасникам проекту поставити навчальні цілі, відслідковувати прогрес навчання, оцінювати мислення та учнів та його представлення. Перед початком роботи над проектом учитель використовує ЗХД та асоціативний кущ, контрольний список учнівської презентації для зясування навчальних проблем учнів та їх попередні знання з теми. Впродовж роботи над проектом учитель надає консультації, використовує контрольні списки та форми оцінювання продуктів учнівської діяльності. Наприкінці проекту учні заповнюють ЗХД- таблицю , учитель перевіряє набуті знання за допомогою опитування. Наприкінці проекту відбувається презентація результатів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту вчитель демонструє стартову презентацію з теми Нові слова у сучасній англійській мові. New Words in Modern English, залучивши до роботи над темою учнів старших класів. На початку роботи учитель обговорює проблемне питання Як змінюється мова з плином часу? За допомогою вчителя учні утворюють проектні групи з урахуванням своїх інтересів. • 1 група - Чи існують у англійській мові слова, які більше практично не вживаються? Результати роботи група презентує у вигляді учнівського блогу. • 2 група - Які інтернет слова запозичені у сучасну українську мову з англійської? Результати роботи група презентує у вигляді вікі-статті. • 3 група - Які нові слова з’явилися у англійській мові нещодавно?(протягом останніх(20-30 років)? Результати роботи група оформлює у вигляді учнівської презентації. Упродовж усього учитель консультує учнів, спостерігає та аналізує їх діяльність. Використовуючи різні методи та інструменти оцінювання: ЗХД-схема, асоціативний кущ, підсумкове оцінювання блогу, контрольний список учнівської презентації учитель виявляє навчальні потреби учнів. Наприкінці вивчення теми за допомогою опитувальника відбувається перевірка результатів досягнень учнів, наприкінці проекту відбувається представлення результатів досліджень.

Відомості про автора

Ольга Черчель

Вчитель англійської,німецької мови та зарубіжної літератури; вчитель іноземної мови та художньої культури

КЗ "Новопільський НВК"

село Новопілля, Криворізького району, Дніпропетровської області

Контактні дані

Відомості про тренінг

09 грудня-21 грудня 2013 року

Місце проведення тренінгу

село Новопілля, Криворізького району, Дніпропетровської області

Денисенко Оксана Анатоліївна

]