Портфоліо Олени Мойсеєнко

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

[[

Назва навчальної теми

'The Role of English in the World Today'

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова.Фізика

Вік учнів, клас

12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Тема проекту: "The Role of English in the World Today " Тема навчального плану: "Стиль життя англійців". Проект реалізується протягом 7 уроків . Цей проект дає учням можливість дізнатися більше про стиль життя англійців. Проект спрямований на розвиток особистості учнів, їх пізнавальних та творчих здібностей, формування таких якостей, як відповідальність, ініціативність, самостійність, критичне мислення, толерантність. Проект орієнтований на реалізацію нового освітнього стандарту навчання іноземним мовам.

План вивчення теми (з програми)

Some facts from the hystory of English

Why we learn English ;

Where we use it ;

The functions of the English Language in modern society;

Приклад презентації

The role of the English in the world today (презентація вчителя)

Приклад буклету

Traditions and Customs in Great Britain
British culture

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

[На початку проектної діяльності вчитель розміщує на стенді тематику теми, що вивчається, а саме запитання за темою, номери домашніх завдань різнорівневого типу складності та деякі цікаві відомості з теми, основні положення та вимоги щодо створення власного портфоліо групи учнів, а саме презентації, буклету, реферату, повідомлення. Також демонструє власну презентацію учням.Враховуючи вимоги стандартів, складаються критерії оцінювання майбутніх робіт(презентація, буклет, реферат, повідомлення), за якими відбувається контроль і самоконтроль в групах Навчальні потреби учнів учитель визначає за допомою "асоціативного куща"]

[1]

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність вчителя:'

Перед початком проекту вчитель вмотивовує дітей на виконання нового завдання, оголошуючи тему та подає нову лексику учням. Перед початком проекту проводиться опитування з метою виявлення навчальних потреб учнів і постановки тематичних запитань. Учні разом із вчителем створюють асоціативний кущ. Домашнім завдання буде розширити асоціативний кущ створений на уроці. Учитель проводить бесіду з використанням випереджувальної мультимедійної презентації "Метод проектів", яка вмотивовує учнів до участі у проекті.

Діяльність учнів:

Учні заповнюють схему З-Х-Д, яка дозволить виявити рівень фактичних знань з теми. За результатами опитування та анкетування вчитель формує пакет завдань для кожної робочої групи з урахування індивідуального підходу. Учні об’єднуються в три-чотири групи та починають збір інформації, фотографій та створення презентації .

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мойсеєнко Олена Євгеніївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

КЗ "Новопільський НВК"

Місто\село, район, область

с.Новопілля,Криворізький район,Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

9.12 - 21.12 2013

Місце проведення тренінгу

КЗ"Новопільський НВК"

Тренери

== Денисенко Оксана Анатоліівна

==