Портфоліо Олени Курілкіної

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

[

Назва навчальної теми

В країну чудову.в країну казкову

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальна тема має тісний зв'язок з життям та народною творчістю, українською літературою

Вік учнів, клас

7-8 років.другий клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В результаті роботи над темою учні досліджують причини виникнення казок, роль і місце казкових образів та їх аналоги сьогодні,популярність казок сьогодні.Учні ознайомлюються з літературою про казки,досліджують казкові образи.Вони оформляють презентацію і готуються до захисту.Як результат проекту ,буде проводитись захід для учнів 2-х класів "Все починається з казки".

План вивчення теми (вставити файл)

План проекту

План реалізації

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

цінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учням публікацію про метод проектів та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми 3-Х-Д та "Асоціативний кущ". На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. У процесі роботи учні використовують Контрольний список досліджень та блоги для проведення самооцінювання. Крім того, учитель знайомить учнів із формою «Я- Розумію»та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналу спостережень. В процесі роботи над проектом учні працюють із формою Я – розумію»« та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень.Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою.форм оцінювання публікацій. Презентації. Учні працюють із формою «Я- Розумію» та записують свої результати до Журналів спостережень. за рахунок чого проводиться само оцінювання роботи над проектом. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно, або у блозі проекту. З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні - форма оцінювання форми оцінювання презентації, блогу. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника . З метою визначення само спрямування учнів використовується відповідний контрольний слисок Учні використовують самооцінювання журналів досліджень для того, щоб визначити чи правильно вони ведуть ці журнали і що необхідно до них додати.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту керівник збирає дозволи від батьків на створення - електронної скриньки ,на публікацію документів в інтернеті. Щоб учні могли знайти матеріал в Інтернеті, керівник проекту ознайомлює їх із списком використаних джерел. На початку проекту учнів вчитель змушує замислитись над певними питаннями. Щоб учні знали, як проводити дослідження по творчості Франка, керівник проекту ознайомлює їх з презентацією "Вивчаємо казки Франка" .

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Курілкіна Олена Олександрівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів


Навчальний заклад

КЗ "Новопільський НВК"

Місто\село, район, область

с. Новопілля, Криворізький район, Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.12.2013 - 21.12.2013

Місце проведення тренінгу

с. Новопілля, КЗ "Новопільський НВК"


Тренери

Денисенко Оксана Анатоліївна]