Портфоліо Одажиу Романа Петровича з теми "Хто розфарбував веселку"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Хто розфарбував веселку?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, природознавство.

Навчальна тема (як записано в програмі)

СВІТЛОВІ ЯВИЩА

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис

Навчальний проект «Хто розфарбував веселку?», 7 клас , навчальна тема «Оптичні явища в природі. Дисперсія світла. Спектральний склад світла. Кольори.», учні виконують різні дослідні завдання та роблять висновки, над проектом учні працюють в групах. Учні повинні ознайомитись з явищем дисперсії, вивчити умови його виникнення, провести експеримент "спостереження дисперсії", написати розповідь про веселку. Результатом проекту будуть презентації зроблені учнями на уроці.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План реалізації

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

- сформувати уявлення про дисперсію світла, про спектральний склад білого світла, про кольори та їх сприймання, дослідним шляхом ознайомитися з явищами, що підтверджують дисперсію світла, формувати навички роботи з лабораторним обладнанням, формувати розуміння фізичних явищ природи.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

1. До початку проекту проводиться вхідне тестування: a. Діагностика навчальних потреб учнів b. рівня їх фактичних знань учнів з теми 2. Під час реалізації проекту проводиться: a. анкетування для групування учнів та розподілення ролей, b. контроль ходу виконання роботи, c. контроль за дотриманням вимог до блогу 3. По завершенню проекту проводиться вихідне тестування: a. Визначення самоспрямованості навчання b. Оцінювання створених учнями робіт: доповіді, wiki-статті

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Перед початком роботи над проектом обговорюються питання початкових відомостей орієнтуючись на таблицю З-Х-Д, учитель отримує лист-дозвіл від батьків та ознайомлює їх з листом про авторське право. Під час вивчення теми та виконання практичної роботи учні отримують від вчителя контрольний листок самооцінки, за яким постійно оцінюють свою роботу. По завершенню роботи над дослідженням учні заповнюють форму самооцінювання власної роботи в групі та отриманих в ході роботи навичок щодо виконання досліджень. Для оформлення результатів виконання дослідів вчитель надає учням шаблон звіту. Завершується проект підготовкою звіту у вигляді презентації, доповіді та Вікі-стаття з теми "Дисперсія світла"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Одажиу Роман Петрович

Фах, навчальний предмет

Фізика

Навчальний заклад

Путильська гімназія

Місто\село, район, область

смт. Путила, вул.Мешкова, 2

Контактні дані

odaziu@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13-27 серпня 2012 року

Місце провведення тренінгу

смт. Путила

Тренери

Александрюк Тетяна Юріївна