Портфоліо Овчаренка Сергія Євгеновича з теми "Якої шкоди завдає куріння організму?"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Якої шкоди завдає куріння організму?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Художня культура, ОБЖ, музика

Вік дітей

7 клас, 13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект розробляється в 7 класі Ленінської ЗШ І-ІІ ступенів з навчальної дисципліни «Осниви здоров’я», музика.Тема «Куріння-шкідливе для здоров’я». Проект, направлений на розуміння дитини того,якої шкоди завдає куріння організму людини,до яких негативних результатів призводить.Його наслідки на майбутнє покоління,розуміння і усвідомлення дітьми для чого необхідно вести здоровий спосіб життя. В ході реалізації даного проекту учням буде дана унікальна можливість ознайомитися з історичною довідкою «Звідки прийшов тютюн». Учні зможуть дати відповідь на запитання :Якої шкоди завдає куріння організму. Реалізація даного проекту дозволить школярам розширити та поглибити свої знання з даної теми,завдяки пошуку,вивченню та використанню позапрограмного матеріалу. Працюючи в групах учні шукають різноманітну інформацію стосуючої теми,проводять різні опитування,отримують навички ділового спікування та співпраці,які знадобляться їм у майбутньому. Учні,працюючи над проектом,оволодівають системою нових знань та вмінь,необхідних для застосування в практичній діяльності. Наприкінці проекту учні демонструють мультимедійну презентацію,публікацію.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення іх інтересів за допомогою опитування. Форму З-Х-Д учні заповнюють під час презентації вчителя. Учні утворюють групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання іх проектної діяльності. В ході роботи над проектом учні заповнюють листи прогресу роботи над проектом,також повинні одержати дозвіл від батьків відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Створюють свою презетацію Вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні веб-ресурси. За допомогою форм оцінювання та контрольних списків оцінюються продукти проектної діяльності учнів. Контрольні списки оцінювання надаються учнів на початку проектної діяльності, форми оцінювання використовуються всередині проекту. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом. Оцінка отриманих портфоліо проктів та продукту проектної діяльності. По закінченню проекту проводиться конференція-презентація проектів учнів, взаємооцінювання та рефлексія.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Публикация МетодПроектов.GIF


Учні представлять свої результати своїх досліджень у вигляді блогу. Інструктаж щодо опанування навичками використання цих інструментів повинен щоденно бути включений у процес занять. Роздайте учням Форму оцінювання проектів і проведіть її обговорення. Ця Форма містить огляд очікувань від створеного ними учнівського проекту. Попросіть учнів використовувати Форму, щоб допомогти їм оцінити свій прогрес і те, як просувається їх навчання. Учні мають об’єднатися в малі групи ( від 3 до 5 в кожній) і обрати собі одну з тем для дослідження.

Тиждень 1. 1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2. Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі,пресі,тощо. 3. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації.

2-й тиждень 1. Учні працюють з учительською презентацією. 2. Працюючи в малих групах, учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації. 3. Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото; займаються її дизайном та оформленням.

3-й тиждень 1. Учні закінчують створення мультимедійних презентацій та блогів. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту. 2. Демонстрація презентацій, створених з різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об’єднання малих груп у єдину з метою створення веб-сайту, де відслідковується процес роботи над проектом.

учительська презентація

учнівська презентація

Список запитань до рефлексії

Презентація "Авторське право"

Авторське право

критерії оцінювання публікації

Протокол самооцінки учня

Оцінка веб сторінки

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Овчаренко Сергій Євгенович

Фах, навчальний предмет

Художня культура, ОБЖ, музика

Навчальний заклад

Ленінська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Ленінське, Апостолівський район,Дніпропетровська область

Контактні дані

OvcharenkoSergey2@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.02.2015-21.02.2015

Місце проведення тренінгу

Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4


Shkola 4.gif

Тренер

Яцків Наталя Ярославівна