Портфоліо Новицької Наталії Михайлівни для учнів 7 класу з трудового навчання "В'язання спицями"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

"В'язання спицями"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

історія, українська література

Вік учнів, клас

7 клас,12-13років

Стислий опис проекту

Виконання проекту надає велику можливість сформувати ціннісне ставлення до мистецтва, поступово формувати предметну компетентність учнів основної школи. Участь у проекті та використання інформаційних технологій в процесі роботи допомагає підвищувати якість навчання та формує систему ключових, міжпредметних естетичних компетентностей.

. В ході своєї роботи учні шукають інформацію щодо стилізованих зображень в Інтернеті та створюють на її основі опитувальник опитувальник для однокласників

План вивчення теми

Оцінювання

Проведення обговорення та опитування учнів щодо актуалізації та визначення рівня попередніх знань та умінь для того, щоб визначити якими навичками володіють учні до початку роботи над проектом; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності(наприклад, презентації або демонстрування робіт митців). Учні використовують набуті знання та аналіз природної форми для створення власних ескізів, уміння порівнювати декілька різних форм для того, щоб створити власний творчий проект на основі робробленого зображення. Опитування та коригування відповідей використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням правильно розуміти нові поняття теми та розвивати власні судження та самостійне викладення набутих знань. Для цього використовується така форма оцінювання як "Асоціативний кущ" АСОЦІАТИВНИЙ КУЩ.Індивідуальні консультації та перегляд ескізів проводиться впродовж всієї роботи над самостійним завданням. Учні можуть керуватися контрольним списком презентації Контрольний список презентаціїходу результатів форму оцінювання презентації та зворотний зв'язок однокласників для визначення власного оцінювання своєї роботи та отримання відгуку про результат з боку їх однокласників. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації проекту Форма оцінювання презентації, а також ґрунтуючись на захисті творчих робіт. В кінці роботи над проектом обговорюються учнівські роботи та демонструються кращі роботи, які узгоджують усі діти під керівництвом вчителя.

Діяльність учнів та вчителя

Перед роботою над темою вчитель знайомить дітей із методом проектів.

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Перед обговоренням нового матеріалу учні проходять опитувальник. Обговорення вчитель супроводжує контролюючими вправами, орієнтованими на поняття, які знадобляться учням для завершення проекту. Вчитель організовує проводження дискусії, під час якої діти за бажанням висловлюють свої думки та показують, наскільки вони володіють матеріалом та можуть ним оперувати. У роботі над проектом учні використовують критерії оцінювання проекту. В спеціально відведений час вони використовують для роботи у групі, за якою спостерігає вчитель. Він визначає кому потрібна допомога та додаткове навчання. Перш, ніж почати проектну діяльність з учнями, учитель демонструє свою презентацію Учительська ПРЕЗЕНТАЦІЯ, що допомагає учням закріпити отримані знання та оцінити переваги навчання за методом проектів.Після проведення дослідження учні готуються до презентації Учнівська ПРЕЗЕНТАЦІЯ та захисту результатів своєї роботи, використовуючи при цьому критерії оцінювання презентацій та навчальних статей.

Приклад учнівської роботи

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Новицька Наталія

Фах, навчальний предмет

Трудове навчання

Навчальний заклад

Кам'янська ЗОШ I-IIIст.

Місто\село, район, область

с.Кам'янське,Нікопольський р-н,Дніпропетровська обл.

Контактні дані

novickaja@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12-24 листопада

Місце проведення тренінгу

Кам'янська ЗОШ I-IIIст.

Тренери

Солдатов Дмитро Сергійович