Портфоліо Новаковського Володимира Володимировича на тему " Українська вишивка - наше багатство "
Зміст
- 1 Українська вишивка-наше багатство
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний план вивчення теми
- 7 Навчальні цілі
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Українська вишивка-наше багатство
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Образотворче мистецтво. Вишивка українського рушника. Українська моваі література,музичне мистецтво,Історія України,трудове навчання, прикладне мистецтво.
Навчальна тема (як записано в програмі)
Вишивка українського рушника.
Вік учнів, клас
5-7 класи, 10-12 років
Стислий опис
Привернути увагу учнів до народних ремесел.Зацікавити і залучити дітей до гуртка вишивки. Найбільшу увагу діти звертали на гуцульські узори вишивки і тому збирали різний матеріал у старожилів свого села,розкриваючи цим широкий світ вишивки.
Презентація " Українська вишивка-наше багатство "
Публікація "Створення проекту"
Повний план вивчення теми
Навчальні цілі
1. набуття системи знань та умінь в галузі мистецтва, світоглядних уявлень, креативних і комунікативних якостей; 2. формування вмінь аналізувати, інтерпретувати та оцінювати твори мистецтва, виявляти їх національну своєрідність; 3. формування ціннісного ставлення до дійсності і творів мистецтва, розвиток емоційно-почуттєвої сфери учнів; 4. збагачення духовного світу учнів засобами мистецтва; 5. виховання здатності до художньо-творчої самореалізації, культурного самовираження, потреби в мистецькій самоосвіті.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
Учні будуть оцінюватися за створення презентації, публікації та веб-сайту згідно розроблених критеріїв. Відповідні бали ( в перерахунку на 12 бальну систему) учні отримають з образотворчого мистецтва і трудового навчання. Окрім завдань та тестів, учні будуть оцінюватися за виконання їх проектів. Форми для оцінювання кожного виду діяльності розроблені і вміщені в Портфоліо. Учні отримують ці критерії оцінювання до початку роботи за проектами для здійснення оцінки своєї роботи.
Журнал опитування учнів у діаграмах
Критерії оцінювання Wiki-сторінки
Діяльність учнів
День 1 • Представлення проекту з учительської PowerPoint презентації (див. файл в папці Портфоліо) та прикладів робіт учнів. • Учні об’єдналися у групи: статисти, експерти, прогностики, редактори, координатори. • Учні обирають партнерів для виконання проекту.
День 2 • Групи статистів збирають статистичний матеріал День 3 • Група експертів обробляє представлені статистами дані та передає їх на обробку групі прогностиків • Вчитель показує види вишивки • Учні розраховують прогнозування на майбутнє. Дні 4 та 5 • Вчитель демонструє основи роботи в PowerPoint чи Publisher (в залежності від рішення вчителя) • Учні створюють PowerPoint презентації чи інформаційні бюлетені , чи веб-сторінки. Див. форми з вимогами. День 6 • Учні аналізують роботи та допомогою “мозкової атаки” обговорюють. Висувають конкретний план дій. День 7 • Учні презентують свій кінцевий продукт всьому класу Знати Демонстрація проекту перед директором і вчителями школи
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Новаковський Володимир Володимирович
Фах, навчальний предмет
Вчитель образотворчого мистецтва, образотворче мистецтво
Навчальний заклад
Верхньоясенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Місто\село, район, область
село Верхній Ясенів, Верховинський район, Івано-Франківська область
Контактні дані
Jaseniv-scoll@mail.ru
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
18.06 - 22.06.2012 року
Місце провведення тренінгу
Верхньоясенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Тренери
Маляр Петро Іванович