Портфоліо Ниник В.В.
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту
- 5 План вивчення теми
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Чи потрібні мені знання з теоріїї ймовірності? Де в житті я їх зможу застосувати?
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Алгебра, інформатика, основи здоров`я, психологія.
Вік учнів, клас
14-15 років, 9 клас
Стислий опис проекту
Даний проект розрахований на учнів 9 класу. Проект включає елементи дослідницького та інформаційного пошуку. У ході практичної діяльності учні повинні дослідити, що таке теорія ймовірності, хто може стати жертвами ігроманії, сприяти допомозі припиненні грального бізнесу. А також під час роботи над проектом вияснити, чи може одна людина чи група людей зробити значний внесок для порятунку людей і які знання їй для цього потрібні?
План вивчення теми
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення їх інтересів за допомогою опитування та мозкового штурму.мозковий штурм Тести тести учні заповнюють під час вступної презентації вчителя. Учні об`єднуються в групи для пошуку відповідей на тематичні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. В ході роботи над проектом вчитель веде спостереження за роботою дітей в группах, учні відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. За допомогою форм оцінювання оцінюють продукти проектної діяльності учнів. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності (презентації, публікації).
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
На першому уроці учні знайомляться з темою проекту, переглядаючи презентацію вчителя.презентація вчителя Учитель презентує тему і опис проекту. Мотивує діяльність учнів. Демонструє зразки брошур для здійснення відповідних застережень, протидії ігрового бізнесу, викорінення бажання легкого заробітку. Обговорюються цілі, головні питання проекту. Учні об`єднаються в групи за інтересами: гральна карта, рулетка, монетка, лотерейний білет. Визначаються джерела інформації, способи презентації результатів. Учні розподіляють обов`язки, складають орієнтовний план. Вчитель висловлює власні ідеї, передбачення. Відбувається збір інформації, проводиться анкетування,анкетування пошук відповідей на основні питання з подальшим обговоренням, аналізом та корекцією. Учитель спостерігає та допомагає, при потребі контролює. На цьому етапі учні беруть участь у складанні цікавих питань за темою, яку будуть обговорювати на захисті. Кожна група добирає задачі зі своєї теми та знаходить відповіді на них. Захист проектів проходить у вигляді презентацій учнівська презентація та публікацій.учнівська публікація
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Вікторія Ниник
Фах, навчальний предмет
Вчитель математики
Навчальний заклад
Пашковецький НВК
Місто\село, район, область
с. Пашківці, Старокостянтинівський район, Хмельницька область
Контактні дані
ninik.vka@rambler.ru
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
3.11-15.11.2014р.
Місце проведення тренінгу
Пашковецький НВК
Тренери
Поступальська Сніжана Василівна