Портфоліо Неділя Світлани Володимирівни за проектом Океани

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Світовий океан

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, біологія, хімія, екологія, історія.

Навчальні цілі

Поглибити й систематизувати знання учнів про особливості природи Світового Океану; продовжити вдосконалення практичних умінь характеризувати властивості водних мас, природні багатства та екологічні проблеми. Розвивати вміння працювати в групах, проводити презентацію – захист робіт

Вік учнів, клас

7 клас, 13 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект Сучасний стан природи світового океану. Яке значення має світовий океан для людини? Глобальні проблеми Світового океану 7 клас, Тема з програми «Океани». Загальні відомості, клімат, водні маси, органічний світ і проблеми забруднення». Учні працюють в 5 групах та презентують результати своєї роботи.

Повний План вивчення теми

Відкрити файл

Опис оцінювання

На початку проекту проводжу опитування

Упродовж навчання вчитель постійно і систематично за допомогою засобів оцінювання збирають інформацію про те, як просувається навчання учнів та наскільки успішно вони навчаються. Вони слухають дискусії, які ведуть учні у малих групах, спостерігають за учнями, які працюють над запланованими вправами та як учні самі планують свої навчальні завдання, а також спостерігають за тим, як учні ставлять запитання під час роботи.

• Використовувати різноманітні стратегії та засоби оцінювання • Вести оцінювання у продовж всього навчального циклу • Надавати можливість оцінювати кількісно важливі навчальні цілі для теми • Залучати учнів до процесу оцінювання

Я запропонувала подивитись вчительську презентацію. Група екологів отримала завдання зробити презентацію по цій темі. Ось приклад. А також була розроблена публікація. Та створений учнівський блог.

Діяльність учнів та вчителя

Діяльність учнів та вчителя

o Учень: o називає: етапи дослідження Тихого океану, Атлантичного, Індійського і Північно-льодовитого океану. o наводить приклади: форм рельєфу дна, течій, представників органічного світу; o пояснює: властивості водних мас та морські течії особливості рельєфу дна та характерні риси клімату океанів. o визначає: своєрідність органічного світу; багатства океану; o виділяє: основні джерела й шляхи забруднення океанічних вод; o порівнює: властивості водних мас різних частин океанів. Вчитель:

Поглибити й систематизувати знання учнів про особливості природи Світового Океану; продовжити вдосконалення практичних умінь характеризувати властивості водних мас, природні багатства та екологічні проблеми.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Неділя Світлана Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель географії, Географія.

Навчальний заклад

Синельниківська ЗОШ№5

Місто\село, район, область

Синельниково, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Синельникове, 1 листопада - 16 листопада 2012

Дати проведення тренінгу

1-16 листопада

Місце проведення тренінгу

Синельниківська ЗОШ №5

Тренери

Безуглова Наталія Миколаївна