Портфоліо Наталії Гулович "Облік у нашому житті"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Облік у нашому житті

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Бухгалтерський облік Економіка підприємства

Вік учнів, клас

ІІІ курс ПТНЗ

Стислий опис проекту

Проект «Облік у нашому житті» розроблений для учнів ІII-го курсу ПТНЗ, з предмету бухгалтерський облік,на тему «Облік розрахункових операцій» та економіки підприємства. В ході проекту учні досліджуватимуть на різних підприємствах ведення обліку,а саме облік розрахунків. Свої результати вони описуватимуть в своєму блозі – щоденнику досліджень. Проаналізувавши результати дослідження та сам процес опитування та спостереження , учні створять власні рекомендації щодо правильного працевлаштування.

План вивчення теми

План проекту

Оцінювання

На початку проекту буде здійснено вимірювання й оцінювання рівня попередніх знань та сформованості навичок учнів методом роботи з таблицями «ЗХД» та заповнення діаграми. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати контрольний список блогу та форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Для допомоги учням їм буде надано форму оцінювання самоспрямуваня у навчанні та шаблон журналу дослідження.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком проекту викладач ознайомлює учнів з методом проекту, наочністю служить буклет При вивчення теми учні знайомляться з працівниками підприємств та проводять дослідження,опитування, анкетування. Вступна презентація допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів. Скласти план дій. Учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми, виконанні проекту,діаграма і таблиця З-Х-Д Учні досліджування будуть виконувати у малих групах, користуючись Інтернетом Оцінювання учнівських робіт, їх діяльність в ході виконання проектів. Опитувальник, який допоможе здійснювати диференціацію навчання в ході вивчення теми, формуватиме і оцінювати самоспрямованість учнів у навчанні та відслідковується їх прогрес у навчанні. Учнівський блог де будуть відображатися всі кроки дослідження їх дій. Фасилітація і форми самоспрямування.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гулович Наталія Георгіївна

Фах, навчальний предмет

Викладач спецдисциплін з предмету Бухгалтерський облік

Навчальний заклад

Свалявський професійний будівельний ліцей

Місто\село, район, область

Закарпатська обл., м.Свалява

Контактні дані

e-mail nataligulovichgmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

9-11 01.14 та 15-17 01.14р.

Місце проведення тренінгу

Свалявський професійний будівельний ліцей

Тренери

Мушніков Олександр Валерійович