Портфоліо Найденко

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

[[Назва проекту

П А Р И Ж - город мечты

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Русский язык, история, страноведение.

Навчальна тема

Париж

Вік учнів, клас

6 класс. 12 - 13 лет

Стислий опис проекту

В этом проекте мы познакомимся с столицей Франции Парижем.Узнаем про его достопримечательности. А также узнаем почему Париж является городом мечты многих людей

Повний План вивчення теми

план вивчення теми

Навчальні цілі

Учні мають створити мультимедійну презентацію. В учнів будуть формуватися навички створення презентацій. Учні обдумуватимуть, про що вони прочитали. Формування в учнів Уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти відмінності та схожість їхнього життя та життя людей, про яких вони прочитали.

Учні складуть список визначних історичних місць Парижу. Учні зможуть визначати та складати стислий опис Парижу та інтересних фактів про місто.

Опис оцінювання

план оцінювання

оцінювання web

требования

тест по теме

форма оцінювання блогу

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, розроблених в електронній тестовій оболонці з теми «Париж – місто мрії». Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картку успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію бажано отримати до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.

Діяльність учнів і вчителя

презентація основних питань

блог учня

приклад презентації учня

рекомендації учням

Перед оголошенням про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування за допомогою розроблених тестів з теми «Париж». Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому про метод все розписано. Далі презентує тему проекту. Ставить ключові та тематичні питання. Далі проводить обговорення наступних питань: • Що ми можемо побачити в Парижі? • Чому я хочу побувати в Парижі?

Вчитель знайомить учнів з документом для фасилітації. Учні об’єднуються в дві групи – статисти і практики за бажанням. Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання з часовою градацією. Складають щоденники виконання роботи та картки успіху, в яких в процесі виконання роботи будуть прописувати свої успіхи в досягненні поставленої мети. Статисти – проводять опитування учнів 6-х та батьків по темі «Що ви знаєте про париж?» Практики – знаходять цікаву інформацію про визначні місця Парижу та картинки. Разом створюють презентацію за відповідним шаблоном та електронний документ – блог, на якому розміщують всі етапи роботи над проектом, свої роздуми з питання «Чому Париж називають містом мрії?» і роблять висновки. Як результат – захист проекту та представлення блогу, на якому розміщені всі матеріали проекту, для обговорення однокласникам і всім, кому не байдуже їх майбутнє.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Найденко Юлия Геннадьевна

Фах, навчальний предмет

Учитель французского языка

Навчальний заклад

Загольоосвітня середня школа №11

Місто\село, район, область

г.Павлоград, Днепропетровская обл

Контактні дані

Juliaaa009@gmail.com

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

==ТРЕНІНГИ==]]