Портфоліо Міняйло Альони з теми "Символи України"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Символи України

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова,інформатика.

Вік учнів, клас

9-10 років,4 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні групуються в маленькі підгрупи. Обговорюють дану тему. Діляться своїми думками з даної теми. Збирають іформацію про символи України. Учні узагальнюють інформацію про символи України у блозі, презентації, вікі-статті, який описує їх групові проекти, розроблений та впроваджений план та деякі додаткові факти про символи України.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При вивченні теми використовуються різні методи та інструменти.Таке оцінювання допомагає учасникам проекту поставити навчальні цілі,відслідковувати прогрес у навчанні учнів,забезпечувати зворотний зв’язок,оцінювати мислення та продукти учнівської діяльності,їх представлення та відображати навчальний цикл. Важливим інструментом в оцінюванні діяльності дітей є таблиця З-Х-Д. Також впродовж роботи використовую форми запису узагальнень і запитаньасоціативний кущ, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. В даному проекті важливим є не кількісне виконання завдання, а якісне. Тому що учні знаходять нову для себе інформацію. Оцінювання має відбуватися постійно протягом проекту та включати оцінювання всіх вказаних у навчальних цілях знань та навичок. Оцінюються виступи учнів, презентації, вікі-стаття, проводиться опитування вклад кожного учня в кінцевий результат. Постійно йде самооцінювання, взаємооцінювання та оцінювання вчителем.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту перед учнями вчитель ставить ключове питання:Які символи є в Україні? Проводить бесіду про те,що вони знають про символи України.Демонструє стартову презентацію.

Передбачені навчальним проектом види діяльності школярі здійснюють індивідуально або групою. При цьому вони спілкуються між собою. Вчитель ділить учнів на групи, розподіляє обов’язки. Учні ознайомлюються із своїми завданнями в групах. В кожній групі є: адміністратор, аналітик, дослідник, фотограф та доповідач. Вчитель допомагає учням визначитись з тим, що потрібно зробити для виконання завдань, обговорює виконання роботи; обговорює, як учні будуть використовувати ресурси Інтернету при підготовці проектів, нагадує про авторське право, про самостійність та творчість у роботі, створюють власний блог, учнівську вікі-статтю "Походження символів" та презентацію, блог. Вчитель при оцінюванні проектів використовує власну систему оцінювання, залучає учнів до процесу оцінювання; використовує підсумкове оцінювання, самооцінювання, взаємооцінювання. За допомогою спеціальних анкет визначає навчальні особливості учнів та відповідно до цього відбувається поділ за групами. При цьому враховується домінуючі типи сприйняття та різні когнітивні стилі множинного інтелекту. Задоволення потреб усіх учнів потребує ретельної підготовки та планування вивчення навчальної теми. Кожен учень вимагає відповідної підтримки для того, щоб почуватися впевнено та комфортно в різних навчальних ситуаціях та щоб бути незалежним у навчанні. Певною мірою цю допомогу можна забезпечити, використовуючи різні педагогічні технології. Вчитель як фасилітатор в навчанні учнів за методом проектів здійснює ненав'язливу допомогу учням. Ні в якому разі не вирішує за дітей, допомагає у вирішенні складних питань, толерантно ставиться до різних думок, поважає думку учнів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Міняйло Альона Володимирівна

Фах, навчальний предмет

учитель англійської мови.

Навчальний заклад

Охтирська гімназія.

Місто\село, район, область

м.Охтирка Сумська область

Контактні дані

alyonaminyailo@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18.02-24.02.2013


Місце проведення тренінгу

Охтирська загальноосвітня школа № 5

Тренери

Герасименко Наталія Вікторівна

Наконечна Людмила Миколаївна