Портфоліо Мохорук С.М. з теми "Значення хімічних процесів у природі. хімія та екологія"
Зміст
Назва проекту
значення харизмотичних процесів у природі. Хімія та екологія
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
ця тема буде розроблятися для предмету хімія , біологія, основи здоров'я.
Навчальна тема
9 клас. Тема: «Значення хімічних процесів у природі. Хімія та екологія»
Вік учнів, клас
9 клас, 15 років
Стислий опис проекту
Урок-проект спрямований на збір інформації про певний об’єкт, явище, аналіз і узгодження фактів. Проект розрахований на 3 уроки. Покликаний актуалізувати знання учнів про хімічні процеси, які відбуваються в природі, проаналізувати їх вплив на людину та навколишнє середовище; ознайомити учнів з основними екологічними питаннями сучасності та запропонувати шляхи їх розв’язання; розвивати творчі, інтелектуальні, комунікативні здібності учнів, екологічне мислення; формувати екологічну культуру як складову загальної культури людини.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
в результаті проекту учні повинні вміти розкрити єдність органічного та неорганічного світу, показавши вплив діяльності людини на навколишнє середовище4 розкрити двояку роль хімічної промисловості. Яку вона відіграє відносно природи; розглянути особливість науково-технічного прогресу з позиції охорони природи.
Опис оцінювання
Оцінювання учнів буде проходити рейтинговим способом, на основі розроблених критерій оцінювання. Оцінювати будуть учні групи-опонента та вчитель.
Діяльність учнів
Діяльність учнів та вчителя o Модуль 3: Записати, які дослідження виконують учні при вивченні теми. o Модуль 4: Записати, як здійснюється з’ясування навчальних потреб учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок. Як вступна презентація допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів. o Модуль 5 і 6: Записати, як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми, виконанні проектів . o Модуль 7: Після створення вчителем прикладу учнівської роботи записати про те, як учні його використовуватимуть в якості прикладу для створенні власних робіт. o Модуль 8: Записати, як відбуватиметься оцінювання учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів. o Модуль 9: Описати, як здійснюватиметься диференціація навчання в ході вивчення теми, формуватиметься і оцінюватиметься самоспрямованість учнів у навчанні та відслідковується їх прогрес у навчанні. o Модуль 10: Описати, як здійснюватиметься фасилітація навчального процесу, які будуть учням надані інструкції та вказівки для допомоги їх навчанню.
Модуль 3: Розподіл обов’язків учнів у групі. o Записати, які дослідження виконують учні при вивченні теми. Модуль 4: Пошукова робота з охорони природи по темі «Значення хімічних процесів у природі. Хімія та екологія». o Записати, як здійснюється з’ясування навчальних потреб учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок. Як вступна презентація допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів. Модуль 5: Систематизація знань про значення та властивості води Модуль 6: Висновки зроблені на основі опрацьованих матеріалів та пов’язані з поставленою проблемою. Модуль 7: Розробка презентації[2]. Модуль 8: Оформлення публікацій Модуль 10: Захист робіт
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Мохорук Степан Михайлович
Фах, навчальний предмет
вчитель хімії
Навчальний заклад
Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Місто\село, район, область
с. Топорівці, Городенківського району, Івано-Франківської області
Контактні дані
stepanmochoruk@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
15-21.08.2012
Місце проведення тренінгу
Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Тренери
Попович Мирослав Михайлович