Портфоліо Миргород Марини з теми: "Тварини в природі"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Тварини в природі

Наші друзі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Я і Україна

Природознавство

Вік учнів, клас

3 клас

8 - 9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні збирають інформацію про тваринний світ живої природи. Для роботи над цим завданням вони об’єднуються у групи, розподіляють теми, над якими буде працювати кожна група, визначають напрямки роботи між членами групи. Для накопичення інформації учні читають енциклопедії, користуються інтернетом, ходять до бібліотеки, звертаються за допомогою до батьків, учителя. Учні готують і представляють свої висновки і рекомендації для учнів свого класу. Наприкінці кожної публічної презентації учні збирають дані щодо збагачення знань товаришів з даної теми.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми: "Тварини в природі"

План впровадження навчальної теми: "Тварини в природі"

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При вивченні теми «Тварини в природі» використовуються різні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учасникам проекту поставити навчальні цілі від слідкувати прогрес у навчанні учнів, забезпечувати зворотній зв'язок, оцінювати мислення та продукти учнівської діяльності, їх представлення та відображати навчальний цикл. Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб перевірити мислення учнів та їх міркування. Короткі розповіді учнів допомагають відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів. Такі розповіді можуть також забезпечити інформацію про те, як учні розуміють певні поняття та використовуватися для повторного пояснення складних понять. ЗХД схеми, Асоціативний кущ, он лайн - опитування допомагають від слідкувати індивідуальні навчальні потреби учасників. Форма оцінювання презентацій використовується для того, щоб учні могли самостійно оцінити свої презентації попередньо до оцінки учителя. Форма оцінювання для блогу з розповіддю описує критерії для їх написання з різних точок зору, використовується під час написання розповідей учнями, а потім знову для оцінювання кінцевого продукту.

Самооцінювання прикладу учнівської роботи

Опитування щодо забезпечення диференціації

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку вивчення розділу « Тварини в природі » перед учнями ставляться цілі і завдання.

На вивчення цієї теми приділяють 5 уроків. Щоб охопити школярів усього класу, доцільно скористатися різними формами і видами перевірки знань. До них ми відносимо: фронтальну, групову, парну та індивідуальну. На початку проекту перед учнями вчитель ставить ключове питання:

Чим цікавий живий світ навколо нас?

На першому занятті проводить бесіду про тваринний світ живої природи, класифікацію тварин, їх особливості,роль у природі; запитує що на їхню думку буде якщо б не було у світі тварин;вчитель демонструє стартову презентацію.

На другому занятті учні індивідуально заповнюють таблиці ЗХД,виконують завдання з діаграми . Учитель обговорює з класом тематичні питання проекту та ставить завдання для дослідження.

На третьму занятті учні об’єднуються у малі групи для виконання завдань :

І група працюватиме над питанням «Що ми знаємо про братів наших менших - звірів?» і створюють презентацію.

ІІ група опрацьовуватиме матеріал до завдання «Які вони, пернаті друзі навколо нас?» і створювати блог

ІІІ група досліджує матеріал про те «Яку користь приносять тварини?» і створює вікі статтю.

Кожна група отримавши завдання планує свою діяльність, здійснює пошук в інтернеті необхідних ресурсів, опрацьовує спеціальну літературу, відвідують екскурсії, організовані вчителем, ознайомлюється з інструкціями вчителя та законом про авторське право. При цьому використовують графічні схеми, таблиці, розкадування, контрольні списки.

На четвертому завданні вчитель спостерігає за роботою груп, ставить їм питання, робить нотатки,хід обговорення , розв’язання поставлених задач, допомагає учням у спільній роботі та сприяє формуванню навичок 21 століття у чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання

На останьому заняттіі діти представляють свою презентації,проводять підсумки своїх досліджень,самостійно підводять висновки своїх робіт.

Фасилітація

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Миргород Марина Євгеніївна

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Харківська гімназія №12

Місто\село, район, область

місто Харків

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25-29 березня 2013 року

Місце проведення тренінгу

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 10 Харківської міської ради Харківської області

Тренери

Фесенко Олена

Токар Андрій