Портфоліо Мацидонової Юлії Володимирівни за проектом "Інтернет залежність"
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
Жанровые особенности эпохи Возрождения
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Литература,изобразительное искусство,музыка,информатика.
Навчальна тема (як записано в програмі)
Литература эпохи Возрождения
Вік учнів, клас
9 класс,15 лет
Стислий опис
Актуальность темы,роль эпохи в культурном развитии стран Европы,умение пользоваться теорией,рассматривать литературные произведения во взаимодействии с другими видами искусств.
Повний План вивчення теми
Изучить основные исторические события эпохи,познакомиться с творчеством писателей,знать теорию вопроса,рассматривать тему во взаимодействии с другими видами искусств.
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів Модуль 3:Дать общую характеристику эпохи Возрождения, познакомить с , представителями эпохи Возрождения, развивать умение выбрать главное ,развивать умение выбрать главное. Доповнюйте, змінюйте навчальні цілі в кожному наступному модулі.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
План оцінювання
o Модуль 3: Запишіть перший варіант Плану оцінювання та запишіть остаточний варіант методів та інструментів оцінювання навчальних потреб учнів в розділі На початку проекту.
o Модуль 8: Запишіть перший варіант Стислого опису оцінювання та опишіть використання Форми оцінювання для учнівської підсумкової роботи.
o Модуль 9: Створіть інструмент для оцінювання самоспрямування учнів у навчанні та створіть остаточний варіант Графіку оцінювання та Стислого опису оцінювання.
Метод оцінювання Мета Коли використовувати Інструмент
Вивчення робіт учнів Вивчення робіт учнів показує ступінь розуміння ними навчального матеріалу, уточнює їх очікування від навчання, і дає можливість оцінити якість раніше виконаних завдань. Перш ніж планувати проект, ознайомтеся з роботами учнів і запитайте: Які навички, знання і розуміння показали учні в цих роботах? Які докази? Які їх помилки ми бачимо? На які напрями слід звернути увагу при плануванні подальшого навчання за темою? • Приклади робіт і оцінювання різних учнів
• Приклад роботи одного учня
• Дані тестів
Графічні схеми Карти знань дозволяють отримати графічне уявлення про розуміння учнями концепцій і мисленєвих процесів На початку проекту отримуйте інформацію від учнів, використовуючи карти знань. Дайте можливість кожному учневі в ході проекту працювати з індивідуальною картою знань • Концептуальні карти
• Встановлення послідовності
• Схеми класифікацій
• Списки пріоритетів
Знаю – Хочу дізнатися – Дізнався( З-Х-Д) схеми Таблиці З-Х-Д дають учням можливість відмічати те, що вони вже знають, що хочуть дізнатися, і нарешті те, що вони вже дізналися, і що ще потрібно дізнатися. Вони дозволяють учням встановлювати власні зв'язки з матеріалом, що вивчається, до початку роботи. Використовуються на початку проекту, в ході обговорень і в особистих щоденниках, а потім переглядаються наприкінці вивчення теми. • Аркуш паперу (або електронна таблиця) з заголовком теми, що вивчається та таблицею З-Х-Д.
Думаємо-Об’єднуємось-Ділимося Стратегія «Думаємо-Об’єднуємось-Ділимося» пропонує учням спочатку обдумати запитання, потім у парі з іншим учнем обговорити можливі відповіді на нього, а потім представити свої ідеї всьому класу для загального обговорення. Це допомагає учням організувати свої попередні знання і висунути нові ідеї. Використовується на початку проекту і під час обговорення в класі. • Питання з підказками
• Форма для запису узагальнень і запитань
Мозкова атака Учні придумують відповіді та висловлюють ідеї, пов'язані із заданою темою/запитанням і пов'язують ці ідеї з попередніми знаннями і новими можливостями. Використовується на початку проекту, в ході обговорення, може виконуватись індивідуально і в малих групах. • Тема обговорення, записана на аркушах паперу, в електронному документі або на дошці
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
o Модуль 3: Учащиеся получили определенное задание, консультацию, источники информации.
o Модуль 4:.Проводятся консультации ,постоянно систематизируется материал.
o Модуль 5 і 6. Для поиска дополнительной информации ,более углубленного изучения вопроса.
o Модуль 7: якості прикладу для створенні власних робіт.
o Модуль 8: Соответствует ли информация теме ,наличие наглядности ,научность освещения вопроса.
o Модуль 9:Сильные учащиеся большей частью самостоятельно готовят работу Более слабые- консультации поэтапный отчет по сбору информации.
o Модуль 10: учням будуть надані інструкції та вказівки для допомоги їх навчанню.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Юлия Мацидонова
Фах, навчальний предмет
Учитель русского языка и литературы
Навчальний заклад
УВК № 148 "Планета Счастья"
Місто\село, район, область
г.Днепропетровск
Контактні дані
745-35-19
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
11.06.-16.06.2012
Місце проведення тренінгу
УВК № 148 ==Тренери==Зырянова Ирина Олеговна