Портфоліо Марінкіної Олени "Країнознавство Німеччини "

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Країнознавство Німеччини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

німецька мова, інформатика, географія, історія

Навчальна тема (як записано в програмі)

"Країнознавство Німеччини"

Вік учнів, клас

12-13 років(7 клас)

Стислий опис

Робота над пректом "Країнознавство Німеччини" допоможе розширити кругозір та збагачити свої знання з географії, історії та культури країни, мову якої вони вивчають.

Повний План вивчення теми

Країнознавчий компонент проходить скрізь всі теми курсу німецької мови в 7 класі.

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

- сфрмувати країнознавчу і лінгвокраїнознавчу компетенцію; - розкрити сутність тлумачення основних термінів і понять щодо культури народу, економіки держави, її особливостей, типових рис та природи; - сформувати в учнів певний рівень комунікативної компетенції та вміння самостійно відбирати саме ті мовні та мовленневі засоби, які є оптимальними для реалізації комунікативного наміру; - розвивати здібності та здатності учнів користуватися іноземною мовою.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Поточне оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів до контрольних списків з усіх видів діяльності, що передбачена у завданнях, які надаються групам учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного дослідження, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання - оформленні мультимедійного продукту для представлення результатів учнівських проектів.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Під час роботи над проектом на першому етапі, переглядаючи презентацію вчителя, учні ознайомлюються з темою, обговорюють питання, консультуються із учителем, об’єднуються у групи: "Особливості моди Німеччини", "Родинні традиції та святкові звичаї Німеччини", "Улюблені туристичні маршрути в Німеччині", розподіляють ролі. Переглядають джерела Інтернету, друковані матеріали, проводять дослідження в бібліотеках, відбирають необхідний матеріал, планують свою роботу. На другому етапі проекту групи отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, відбирають необхідний матеріал. Учасники проекту отримують групові завдання для третього етапу проекту, обмірковують їх, обирають відповідальних за написання кожної статті. Планують розміщення матеріалу на сторінці публікацій, підбирають ілюстрації, створюють учнівські презентації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олена Марінкіна

Фах, навчальний предмет

вчитель німецької мови та літератури, перекладач; німецька мова

Навчальний заклад

Одеська гімназія №5 Одеської міської ради Одеської області

Місто\село, район, область

м. Одеса

Контактні дані

marlenochka64@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг в рамках співпраці в Національному проекті «Відкритий світ»

Дати проведення тренінгу

20-25 серпня 2012 року

Місце провведення тренінгу

Одеська гімназія №5

Тренери

Безверхня Олена Володимирівна