Портфоліо Мартиненка Сергія Сергійовича

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Комп’ютер – це вже не розкіш, а необхідність!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - "Інформатика"

Другорядний предмет - "Економіка"

Навчальна тема (як записано в програмі)

"Господарська діяльність" (Економіка, 3 години)

"Інформаційна система" (Інформатика, 3 години)

Вік учнів, клас

16-17 років, 11 клас

Стислий опис

На 1 уроці учні знайомляться з основними ідеями проекту та ознайомлюються з Буклетом про проекти В ході проекту учні досліджуватимуть ринок комп’ютерної техніки м. Луганська: визначать перелік магазинів комп’ютерної техніки м. Луганська, зберуть дані відносно рівня популярності цих магазинів серед людей з різним рівнем комп’ютерної грамотності, дізнаються та порівняють ціни в різних магазинах, складуть оптимальну модель ПК та визначать місця купівлі складових, враховуючи обмеження наявних коштів.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План реалізації проекту

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

1. Вчити відбирати необхідну інформацію з різних джерел, досліджувати, аналізувати, систематизувати, оцінювати її та представляти в електронному вигляді.

2. Вчити аналізувати умови завдання, та обирати оптимальне рішення, оцінювати свою роботу та роботу інших; планувати свій час та створювати роботу згідно критеріїв.

3. Формувати навички чітко, послідовно та аргументовано викладати свої думки перед аудиторією, працювати в команді.

4. Розвивати вміння створювати презентації в Microsoft PowerPoint, публікації Microsoft Publisher.

Опис оцінювання

На початку проекту проводиться тестування знань учнями основних економічних понять та основ інформаційних систем (складові ПК). Впродовж проекту проводиться онлайн тестування учнів на кожному етапі. В підсумку проводиться самооцінювання, групове оцінювання, оцінювання вчителем та підсумкове сумарне оцінювання.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Учні розділяться на три групи вчителем. Всі учні заповнюють таблицю ЗХД, також кожен учень проходе тест Перша група вивчатиме рівень знань різних верств населення про магазини, в результаті вони створюють Презентацію, а слабкі учні працюють з шаблоном презентації, друга – порівнюватиме ціни в різних магазинах і створюють буклет, третя – віртуально «куплятиме» комп’ютер за наявні кошти і створює веб-сайт.

Учні шукатимуть інформацію в Інтернеті, робитимуть опитування, аналізуватимуть отриману інформацію за певними критеріями, впорядковуватимуть отримані на уроках інформатики та основ економіки знання.

Учні створять портфоліо проекту, в якому докладно опишуть процес роботи. По закінченні проекту перша група надасть результати своєї роботи у вигляді презентації, друга створить веб-сайт, третя – публікацію.

Перша група. 1 урок: Знайомство з проектом, розділення на групи та розподіл обов’язків всередині групи. 2-3 уроки: складає спеціальний опитувальник для вивчення рівня популярності магазинів комп’ютерної техніки серед населення. 4 урок: аналізує результат опитування. 4 урок: створення презентації про своє дослідження. 5 урок: представляє результат опитування перед всим класом. 6 урок: оцінювання своєї роботи та роботи інших груп.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мартиненко Сергій Сергійович

Фах, навчальний предмет

Викладач математики та економіки (спеціаліст ІІ категорії)

Навчальний заклад

Марківська гімназія Маркіської районної державної адміністрації Луганської області

Місто\село, район, область

Смт. Марківка, Марківський район, Луганська область

Контактні дані

Телефон: (050)2922268

E-mail: ss.martynenko@gmail.com, ss_martynenko@inbox.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17 травня - 6 червня 2012 року

Місце проведення тренінгу

Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Тренери

Іванов Іван Юрійович