Портфоліо Мамічева Олена Олександрівна за темою "Австралія – материк навпаки"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Австралія – материк навпаки

Основний навчальні предмети

Географія. Австралія. Історія, біологія, література.

Вік учнів, клас

7 клас, вік учнів – 12-13 років

Повний План вивчення теми

план

Стислий опис

Цей проект будуть виконувати учні 7 – А класу. Назва теми «Австралія – країна навпаки». Кінцевий результат буде представлений у вигляді одного учнівського проекту. Робота учнів буде спрямована на постановку проблеми, пошук та аналіз інформації, обґрунтування та розкриття проблеми та вміння презентувати свій продукт. Клас буде поділятись на шість груп по пя’ть – шість учнів в кожній групі. Групи формуються за інтересами з правом переходу до іншої групи. Кожна з груп буде виконувати свою роботу.

Основні запитання проекту

Ключове запитання Чому Австралія материк навпаки?

Тематичні запитання Яким чином англійці змінили материк? Чи впливає географічне положення материка на його кліматичні особливості?

Змістові запитання Які є унікальні рослини та тварини на материку? Яке населення материка є корінним?

Дослідження проекту

Клас поділяється на шість груп по пя’ть – шість учнів в кожній групі. Групи формуються за інтересами з правом переходу до іншої групи. Учитель пояснює чим займається кожна з груп. Групи: вчені-дослідники: збір та обробка історичних даних по виникненню та формуванню материка; кліматологи: збір та обробка кліматичних факторів, складання кліматичних карт, діаграм та графіків; біологи: збір та обробка інформації щодо тваринного та рослинного світу Австралії, складання карти розміщення тварин та рослин Австралії; сценаристи: складання сценарію проведення проекту; дизайнери: підготовка всієї інформації до створення презентації; спеціалісти по IT-технологіям: створення презентації та її представлення. З’ясування навчальних потреб учнів здійснюється за допомогою таблиці «ЗХД», в яку учні записують свої початкові знання, потім, що бажають дізнатися та наприкінці, що дізналися. Ця таблиця показує рівень початкових знань та рівень набутих знань, а також рівень зацікавленості учнями обраною темою. Також це може бути опитування або тестування за обраною темою.

Вступна презентація допоможе не тільки почути інформацію, але й побачити її, що приведе до збільшення інтересу учнів до виконання запропонованого проекту. Вони також зможуть побачити приклади виконання своєї майбутньої роботи. 

Застосування Інтернету дозволяє учням самостійно підвищувати свій інтелектуальний рівень, полегшує виконання завдань, є джерелом інформації для виконання творчих проектів. За допомогою Інтернету учні можуть проходити онлайн-опитування щодо теми, яку будуть розкривати у своєму проекті, або просто дізнатися рівень свої знань з будь-якої теми. Окрім цього вони можуть коментувати роботи один одного, роботи взаємооцінку, можуть отримувати коментарі учителя на результати своєї роботи.

учительські презентації

презентація

приклад учнівської роботи

презентація

буклєт

буклет

список використанних джерел

список

Відомості про автора

Мамічева Олена Олександрівна

учитель географії

'Макіївський ліцей № 1 із ЗОШ ІІ ст № 61'

м.Макіївка, Донецької обл.

mamichevaelena058@gmail на com

Відомості про тренінг

22.08.2012 - 03.09.2012

'Макіївський ліцей № 1 із ЗОШ ІІ ст № 61'

кабінет 105

тренер Саєнко Вікторія Анатоліївна