Портфоліо Маменко Ірини за темою "Подорож до країни казок"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Подорож до країни казок?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

  • Основний - українська література
  • Другорядні - українська мова, краєзнавство, різні факультативи

Навчальні цілі

Головною метою проекту є практичне втілення у освіту краєзнавчого принципу навчання, за умов ефективного застосування новітніх комп'ютерних технологій у навчання та науково-пошуковій роботі учнів. А також навчити учнів виступати перед аудиторією, стисло формулювати свою думку та структурувати свою відповідь.

Вік учнів, клас

1-2кл.(7-8 років)

Стислий опис проекту

Проект "Подорож до країни казок" розрахований на учнів 3 класу. Під час роботи учні повинні узагальнити отримані знання з теми, вміти визначати групи казок за тематикою, створювати узагальнений образ головних героїв, порівнювати риси характеру головних героїв казок різних народів,визначати спільне і відмінне. Це допоможе школярам молодшого віку виховати в собі позитивні риси характеру, навчить їх протистояти життєвим труднощам, робити правильний вибір під час різноманітних ситуацій.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні створюють: - презентацію, для того щоб навчитися виступати перед аудиторією, коротко формулювати свою думку, логічно будувати свою доповідь, відбирати найбільш переконливі і важливі факти, використовувати різні технічні та мультимедійні засоби; - публікацію з метою розвитку умінь аргументовано формулювати і доводити власну думку, використовувати цитування та посилання на друковані та Інтернет-видання; ілюструвати свої ідеї, думки та судження, дослідження, висновки, комбінуючи тексти, зображення, схеми; - веб-сайт з метою формування і розвитку умінь ефективно використовувати у навчанні та пошуковій діяльності засоби електронних комунікацій для забезпечення оперативного спілкування з учнями, пошуку інформації. Учні отримують знання про: - поняття «народна казка»; - види українських народних казок; - відображення характерних ознак людей, тварин, казкових персонажів ;

     - комп'ютерні технології та їх використання у навчанні та науково-пошуковій роботі.

Учні розвивають уміння: - емоційного сприйняття; - відчувати художній образ; - користуватися джерелами інформації; - використовувати набуті знання у повсякденному житті; - планувати послідовність пошукових та художньо-трудових дій; - працювати з різними матеріалами та знаряддями праці, необхідні для виконання роботи; - застосовувати комп'ютерні технології у навчанні та науково-пошуковій роботі.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання на початку проекту відбувається за допомогою карток для оцінювання власної діяльності і діяльності членів групи,карток для рефлексії. Оцінювання впродовж роботи над проектом відбувається за допомогою форм і контрольного списку групової роботи у проекті. Упродовж проекту вчитель проводить цілевизначення і перевіряє журнал спостережень. На кінцевому етапі учні демонструють результат проекту,який оцінюється формою.


Форма оцінювання блогу

Діяльність учнів та вчителя

1 тиждень: презентація учителя, виготовлення буклетів, розподіл учнів у групи для виконання роботи;

2 тиждень: добір необхідних матеріалів; консультації для груп;

3-4 тиждень: виконання робіт;

5 тиждень: захист проектів, оцінювання, фестиваль народної казки, виготовлення альманаху "Кращий казкар гімназії


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Маменко Ірина Василівна

Фах, навчальний предмет

початкові класи

Навчальний заклад

Ганнівський НВК Верхньодніпровського району Дніпропетровської обл.

Місто\село, район, область

С.Ганнівка Верхньодніпровського району Дніпропетровської обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

04.12.13-17.12.13

Місце проведення тренінгу

Кз Ганнівський НВК

Тренери

Палій В.М.