Портфоліо Магдич Світлана Петрівна версія 10

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

У світі геометрії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія. Тема: «Геометричні тіла. Об’єми і площі поверхонь геометричних тіл»

Фізика, хімія, мистецтвознавство.

Вік учнів, клас

11клас, 16 років

Стислий опис проекту

Проект «У світі геометрії» проводиться з учня 11 класу у межах курсу геометрії по темі «Геометричні тіла. Об’єми і площі поверхонь геометричних тіл» . Дана робота полягає в детальному дослідженні просторових тіл та можливостях їхнього застосування в побуті, архітектурі, хімії та інших сферах життя. Продуктом проекту стане модель місцевої церкви, яка утворюється з просторових тіл.

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання. Перш ніж почати роботу над проектом учитель демонструє презентацію учням, за допомогою якої учні визначають основні запитання. Також учні працюють з таблицею «ЗХД», в якій вони самостійно визначають, що вони знають та про що хочуть дізнатися. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів В продовж роботи учні працюють над розв’язанням поставлених перед ними задач і можуть звертатися до вчителя за консультацією. Просимо учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів. Виставляючи остаточну оцінку потрібно врахувати оцінки за презентацію, бюлетеня (чи вікі) і учнівських письмових відповідей на запитання до есе.

Діяльність учнів та вчителя

На початку проекту

• Организаційний момент

• Мотивація до навчальної діяльності. Повідомлення теми і завдань

• Повідомлення про джерела інформації

• Відбір фото,відеоматеріалу,наочності

• Перегляд варіантів оформлення

• Встановлення критеріїв оцінювання результату процесу

• Встановлення критеріїв оцінювання результату процесу

Підготовка

Щоб розпочати роботу за допомогою презентації учитель починає свою розповідь(Мотивація до навчальної діяльності) де пропонуються ключові та тематичні запитання, конкретна проблема та проводиться визначення розуміння учнями вказаних вище понять. Використовуючи таблиці «ЗХД» та організаційну діаграму визначаються наявні знання та навчальні потреби учнів. Також пропонується форма для самоспрямування, де діти записують ідеї, визначають їх важливість і відповідальних за впровадження. Наступний крок - це повідомлення про джерела інформації . На початку проекту клас ділиться на 3 групи(теоретики,практики, історики) Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів

Дослідження.

Учні збирають інформацію про просторові тіла, їх властивості, характеристику Діти діляться на 3 групи. (теоретики,практики, історики)

Кожна із груп має завдання,чистини якого розподіляються між учасниками для виконання

Під час роботи учні за допомогою блога спілкуються та розповідають про виконану роботу, проблеми , які виникли під час дослідження. Виконавши ці завдання учні порівнюють отримані результати. Розробляють мультимедійну презентацію на дану тему; виготовляють інформаційний бюлетень. Для того, щоб провести оцінювання учнів використовуємо: Форму оцінювання публікації , Форма оцінювання презентації та нарахування балів, Контрольний список для блогу «У світі геометрії»

Висновки. Презентація роботи.

Учні демонструють презентацію, публікацію, блог, в якому вони працювали. Розповідають про своє дослідження, діляться своїми враженнями,демонструють виготовлену модель. Разом з учнями оцінюємо їх роботу.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Магдич Світлана Петрівна

Фах, навчальний предмет

математика

Навчальний заклад

Турбівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с.м.т. Турбів Липовецький район Вінницька обл

Контактні дані

0435842763

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

19.08-23.08.2013рік

Місце проведення тренінгу

Вінниця ВОІПОПП

Тренери

Пойда С.А., Матохотнюк Л.О.