Портфоліо Ліди Горобець

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Назва проекту

Кути навколо нас

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія 7 клас,інформатика,художня культура

Навчальна тема (як записано в програмі)

Взаємне розташування прямих на площині

Вік учнів, клас

13 років 7 клас

Стислий опис

Проект розрахований на учнів 7-го класу .Математика.На тему кути відводиться 5 годин.Під час роботи учні обє’днуються в творчі групи. Перша група отримує своє завдання-працює над публікація.Учні займаються пошуковою та дослідницькою роботою;опрацьовують друковані та електроні матеріали.

Повний План вивчення теми

План проекту Проект розрахований на учнів 7-го класу .Математика.На тему кути відводиться 5 годин.Під час роботи учні обє’днуються в творчі групи. Перша група отримує своє завдання-працює над публікація[1].Учні займаються пошуковою та дослідницькою роботою;опрацьовують друковані та електроні матеріали.

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні, при впровадженні проекту в життя мають поглибити свої власні знання з геометрії, інформатики, закріпити поняття "Кут", навчити учнів працювати з інформацією математичного змісту та робити узагальнення і висновки, систематизувати отриману інформацію та презентувати власну роботу над проектом. Навчити учнів працювати з різними видами інформації та компютерними програмами для її опрацювання.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку проекту учні ознайомлюються з презентацією вчителя. Учням пропонуються ключове та тематичні запитання. Обговорюється план проекту, вносяться корективи. Потім учні об'єднуються в малі групи за інтересами, обговорюють тему групового проекту опрацьовують інформацію в шкільній бібліотеці, займаються пошуком матеріалу в підручниках та Інтернет. Проведення експериментального дослідження, опитування серед учнів школи. На основі проведеного дослідження учні аналізують дані, будують діаграми, роблять необхідні висновки. Готують презентацію про результати дослідження. Учні демонструють результати у вигляді . Шляхом використання форми із проводиться повторна оцінка рівня знань учнів.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Під час роботи над проектом учні обєднуються в групи за творчими здібностями. Перша група працює над проблемою :Як сталось так, що з’явився кут? Результатом діяльності учнів є презентація. Друга група працює над проблемою:Чи потрібен мені кут, якщо я архітектор? Результатом діяльності групи є фотоколаж.Третя група працює над питанням "Я у світі кутів".Результатом діяльності групи є презентація. Під час виконання завдань учні проводять самооцінювання власної роботи в групі, використовуючи форми самооцінювання роботи учнів.Оцінювання роботи учнів в групах вчителем проводиться на протязі усього проекту, використовуючи формуюче оцінювання, З-Х-Д, консультації та анкетування учнів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ліда Горобець

Фах, навчальний предмет

Учитель математики,математика

Навчальний заклад

Войнашівська ЗОШ і-ііі ст

Місто\село, район, область

Войнашівка, Барський район,Вінницька область

Контактні дані

LidaGorobez@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08-28.08

Місце провведення тренінгу

Войнашівська ЗОШ

=Тренери

Копитко Оксана Василівна