Портфоліо Люклян Ірини Василівни на тему "Обробка відеокліпу"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Обробка відеокліпу

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Опрацювання мультимедійних даних

Вік учнів, клас

15-16 років, 10 клас

Стислий опис проекту

Проект розрахований на учнів 10 класу, тема відповідає навчальній програмі для 10-го класу (розділ опрацювання мультимедійних даних), проект носить дослідницький характер. Учні повинні самостійно редагувати відеокліпи (розбивати та об’єднувати відеокліп, додавати відеоефекти та відеопереходи, настроювати часові параметри кліпу), створити презентацію по даній темі.

Повний План вивчення теми

план

Навчальні цілі

Навчитися самостійно створювати та редагувати відеокліпи, навчитися самостійно шукати інформацію про мультимедійні дані на офіційних сайтах проектів та WIKI

Опис оцінювання

Процес оцінювання проводиться у три етапи:

на початку проекту,

впродовж роботи над проектом,

наприкінці роботи над проектом.

На початку проекту використовуємо метод анкетування, використовуючи діаграму та таблицю З-Х-Я-Д . Оцінювання проводиться після перегляду та обговорення презентації. Оцінювання учнівських робіт впродовж роботи над проектом здійснюється за відповідними формами оцінювання. Тут можна використати форму оцінювання вікі сайтів .

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

wiki-сторінка учнів Перегінської ЗОШ №2

До початку проекту. Вчитель створює публікацію про метод проектів проводить бесіду з учнями з використанням презентації. Учні переглядають презентацію вчителя, виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у формі двох графічних схем та таблиці З-Х-Я-Д, відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування. Під час заповнення учнями таблиці З-Х-Я-Д вчитель переглядає результати виконання завдань 1 і 2, з’ясовуючи рівень підготовленості учнів, з урахуванням комп’ютерного тестування Вчитель формулює завдання для різних груп на основі даних отриманих в он-лайн опитувальнику. Під час проведення дослідження Перед початком практичної роботи учні отримують від вчителя контрольний листок самооцінки WIKI-сторінки, за яким постійно відслідковують відповідність WIKI-сторінки критеріям подальшого оцінювання їх роботи. Учні виконують дослідження. Учні створюють у якості журналу ведення спостережень та дослідження WIKI-сторінку своєї групи, де записують сформульований ними план дослідження, гіпотези, відмічають хід роботи та отримані результат, а також сформульовані висновки.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ірина Люклян

Фах, навчальний предмет

вчитель інформатики, інформатика

Навчальний заклад

Перегінська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Місто\село, район, область

смт. Перегінське, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл.

Контактні дані

вул. Радова Права 125

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11-15 червня 2012 року

Місце проведення тренінгу

Нижньострутинська ЗОШ

Тренери

Регей Андрій Романович