Портфоліо Лущан Віктор Іванович

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Посібник з прав дитини.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

історія правознавство

Вік учнів, клас

12-14років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект дає можливість через дослідження значно краще засвоїти тему, 9 клас , «Основні права і обов’язки громадян України», дослідження.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється упродовж всієї роботи над проектом «Посібник з прав дитинни»згідно критеріїв оцінювання знань,умінь та навичок учнів школи . На підготовчому етапі учитель демонструє дітям вступну презентацію та пропонує форму «ЗХД», анкети та організаційну діаграму. На основі цього визначається рівень знань,умінь та навичок учнів,а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом вчитель перевіряє результати досліджень учнів,наявний додатковий матеріал, літературу, письмові звіти та нотатки. Учні працюють з формою оцінювання роботи в групах та формою оцінювання досліджень. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання презентації, вміння аналізувати. А також проводить підсумкове тематичне оцінювання та обговорення-рефлексію. З метою визначення самоспрямування використовується відповідна форма оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом учні знайомляться з брошурою вчителя, яка допомагає їм у плануванні роботи над проектом та його виконанням. На першому занятті проводиться вхідне оцінювання за допомогою таблиці ЗХД. Учні планують свої дії по роботі самостійно, складають план. Вчитель перевіряє та спонукає роботу учнів на кожному етапі, відслідковує прогрес у навчанні згідно розроблених форм оцінювання, надає консультації, пропонує перелік друкованих видань і сайтів для збору необхідної інформації. Вчитель обов’язково проводить інструктаж по роботі з комп’ютером. Протягом підготовки проекту діти дають відповіді на запитання мережевого опитувальника. Протягом проекту учні виконують самостійні роботи, проводять оцінювання, керуючись формою оцінки дослідження та контрольним списком. Аналізуючи власні дослідження,порівнюють права дитини у школі,на вулиці, вдома. На завершальному етапі учні захищають свою роботу у вигляді презентації, у якій висвітлюють результати власних досліджень та етапи роботи. Після обговорення результатів вчитель повертається до ключового питання проекту. В результаті обговорення та аналізу результатів дослідження весь колектив приходить до висновку.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лущан Віктор

Фах, навчальний предмет

вчитель історії

Навчальний заклад

Павлоградська загальноосвітня школа 1-3 ступенів№7

Місто\село, район, область

м.Павлоград Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Lushanviktor@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12-24 червня 2017

Місце проведення тренінгу

Палоградський міський ліцей

Тренери


Бондарєва Раїса Григоріївна