Портфоліо Лукоянова Олена Володимирівна для учнів 5 класу, тема проекту "Мандрівка океаном комп ютерних знань"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Інформатика, інформація, ком ютер.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Вік учнів, клас

5 клас 10років

Стислий опис проекту

Мандрівка океаном комп ютерних знань. Знайомство з предметом інформатики,ком ютером, інформацією. Під час реалізації проекту використовуються загальні знання учнів про інформатику. Вчитель створив презентацію, яку демонстрував на початку проекту, в які відобразив на слайдах- необхідність комп ютера в житті сучасної людини,складові частини комп ютера, слайд з картинками професій де без комп ютера неможливо працювати, створено слайд в якому містяться питання на активізацію знань учнів. На протязі проекту відбувається спостереження за рослиною її зростом, її станом, вимірюється електромагнітне випромінення. Ведеться щоденник спостережень, кожен учень пише, як поводить себе рослинка на протязі проекту. Результатом навчання і дослідницької діяльності учнями є створення і демонстрація плакатів, презeнтацій.

Плани

план вивчення теми

план впровадження

Оцінювання

Результати спостережень та досліджень учні демонструють в вигляді плакатів , презентацій. Використовується форма оцінювання презентацій , плакатів,табличка ЗХД, створення щоденника спостережень.


додаткові матеріали

З-Х-Д 


презентація

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Діяльність учнів та вчителя

Спостереження за ростом рослини біля комп ютера. Записати, як здійснюється з’ясування навчальних потреб учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок. Як вступна презентація допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів .Опитування ,питання в слайдах презинтації. Шукають інформацію на сайтах, спілкуються в соцмережах, обговорюють темуі визначають необхідність вивчення інформатики. Вчитель створює презентацію, яка чітко визначає, як виконувати домашнее завдання ,на якій інформації зосереджувати свою увагу. Відповідь на питання з презентації,бесіда. Опитування, робота з анкетами, практичне дослідження за виживанням рослини, біля комп ютера. В интернеті знаходять і використовують інформацію з теми для засвоєння матеріалу

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лукоянова Олена Володимирівна

Фах, навчальний предмет

вчитель інформатики, предмет інформатика в 5 класі

Навчальний заклад

спец.нім.школа №239

Місто\село, район, область

Київ

Контактні дані

lule@i.kiev.ua

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel"Навчання для майбутнього". м. Київ, Оболонський район, 10-15 червня 2013 року

Дати проведення тренінгу

10-15 червня 2013р.

ліцей №157

Тренери

Дармограй Вероніка Анатоліївна

Васяніна Олена Анатоліївна