Портфоліо Литвиненко Віоли з теми "Спортивна Харківщина. Клуб здоров'я"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Спортивний спосіб життя. Клуб здоров’я.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова та фізкультура

Вік учнів, клас

5 клас (10-11 років)

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В проекті відбувається ознайомлення з новою темою «Спортивний спосіб життя. Клуб здоров’я. Аналізується поставлена проблема, будується план її розв’язання, відбувається пошук інформації щодо досягнення мети, а також встановлюються чіткі завдання для її вирішення. Цей проект відбувається на базі 5 класу загальноосвітньої школи. Учні будуть будувати речення з новою лексикою слів, вчаться ставити питання, створювати презентації, розвивати усне та писемне мовлення, сприймати на слух речення. Учні виступають в ролі доповідачів, керівників груп та учасників проекту. Як продукт діяльності учнів, в проекті передбачається презентація. Основні види діяльності учнів: збір та аналіз інформації, ведення блогу, створення презентації, інтерактивне спілкування, застосування методу – питання-відповідь.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження проекту

Стислий опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про спорт в Україні відбувається при заповненні ними таблиці З-Х-Д, організаційної діаграми. З метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного та навчального дослідження їм надається контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні та контрольний список для рефлексії виконання проекту. Учням, які займаються збором інформації, пропонується заповнити контрольний список для роботи з інформаційними джерелами для досліджень та контрольний список для оцінки веб сайтів. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати форми оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Після закінчення проекту учням пропонується для заповнення форми оцінювання звіту дослідницької роботита таблиці ЗХД, яка порівнюється з початковою. Проводиться також взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним відповідно до контрольного списку вкладу в групову роботу . =Оцінювання (стислий опис і інструменти)=

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні поділяються на групи: створення плакатів, газети, колажів, підсумкових тестів, малюнків. Кожна група презентує свою роботу – презентація свого виду спорту і розповідає про нього тощо. Обговорення результатів, підбиття підсумків, тести.

1. При перегляді ознайомлювальної презентації вчителя учні задають проблему «Спорт – засіб життя?».

2. Відповідають на змістові, тематичні запитання та намагаються відповісти на ключове.

3. Дивляться сайти про відомих спортсменів. Слухають коментарі вчителя.

4. Заповнюють організаційну діаграму, таблицю ЗХД, контрольний список контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні. Вчитель проводить фасилітацію за допомогою презентації та роздає буклети.

5. Учням, які займаються збором інформації, пропонується заповнити контрольний список для роботи з інформаційними джерелами для досліджень та контрольний список для оцінки веб сайтів.

6. В процесі відповіді розуміють про необхідність звернутися по допомогу до вчителя праці.

7. Учні отримують завдання знайти інформацію про відомих Харківських спортсменів в Інтернеті, скласти список посилань.

8. Учитель пропонує оцінити знайдені сайти.

9. Учням пропонується скласти остаточний список використаних джерел.

10. Учні відповідають на запитання опитувальника, запропонованого вчителем.

11. Учні та вчитель обмінюються адресами електронної пошти, логінами Skype, ICQ, сторінками на чатах та домовляються, коли будуть виходити в чат.

12. Вчитель розподіляє учнів на групи:

- Перша група буде відповідати за збір та оцінку інформації. - Друга група буде вести блог від імені головного герою проекту – журналіст, за допомогою беруть інтерв’ю у відомих спортсменів. - Третя група буде розробляти групою підтримки одного з виду спорту.

13. Для учнів, які мають проблеми у навчанні, вчитель надає шаблон для спільної презентаціїпро види спорту України.

14. Відповідно до плану впровадження проекту на кожному етапі вчитель надає учням необхідні інструкції, наприклад, інструкцію щодо користуванням ПК.

15. Захист частин проекту групами учнів.

16. Учитель проводить кінцеве оцінювання.

Наприкінці проекту (кінцевим результатом) буде осмислене розуміння та повага до наших відомих Харків’ян-спортсменів, які презентували нашу Батьківщину на Олімпійських іграх і відстоювали нас та була дана відповідь на ключове питання – Спорт – сенс життя!

презентація учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Литвиненко Віола Михайлівна

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №105 Харківської міської ради Харківської області

Місто\село, район, область

м.Харків

Контактні дані

bestbutterfly60 на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25.03.2013-29.03.2013

Місце проведення тренінгу

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №117 Харківської міської ради Харківської області

Тренери

Кожушна Катерина Вадимівна