Портфоліо Литвиненко Вікторії

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Основи комп’ютерної графіки та Web-дизайну

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, іноземна мова, математика, основи правознавства, українське ділове мовлення, охорона праці, етика та психологія

Вік учнів, клас

Група учнів за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» 16-17 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект призначається для учнів групи за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».Об’єднує спеціальні дисципліни та виробниче навчання. Охоплює тему «Основи комп’ютерної графіки та Web-дизайну». Передбачається спільна учбово-пізнавальна діяльність учнів у малих групах з метою навчитися застосовувати методи пошуку, опиту, дослідження. Навчитися оперувати знайомою інформацією у нових умовах, аналізувати та порівнювати, висувати власні гіпотези, робити висновки, та відстоювати їх на підставі власних досліджень. Розробляти власні рекомендації щодо обраної теми, з метою підвищення рівня професійної майстерності.

  Перед початком роботи з учнями обговорюється, як знайти джерела достовірної інформації з теми дослідження й використовувати їх, дотримуючись авторських прав.
  Учні отримують завдання від викладача, розподіляються на підгрупи. Продумують план збору інформації,проведення досліджень. Узагальнюють зібрану інформацію, обговорюють форми оформлення й подання оброблених матеріалів.

План вивчення теми (вставити файл)

[План вивчення теми]


[План впровадження]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

До початку вивчення теми проводиться вступне оцінювання у вигляді заповнення таблиць ЗХД та організаційної діаграми. Під час проведення проекту учні будуть зобов’язані вести особисті [журнали досліджень] та груповий блог,який буде створюватися у відповідності до [контрольного списку до блогу], де відображатимуть результати діяльності. Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб мати змогу перевірити, чи відповідають отриманні знання вимогам держстандартів. При проведені теоретичного інтернет-дослідження учні керуються [контрольним списком процесу дослідження], а оцінювання проводться за [формою оцінювання дослідження]. Така форма оцінювання дає можливість інтерпретувати набрані учнями бали у 12-бальну систему та занести результати до журналу обліку теоретичного навчання як оцінку за роботу на лекціях. Наступним кроком проекту є проведення експерименту в умовах лабораторії. На наступному етапі при проведенні експерименту робота учні керуватимуться контрольним списком експериментальної роботи, а оцінювання буде проводитися [за формою оцінювання експериментальної роботи]. Отримана оцінка буде інтерпретуватися викладачем як оцінка за виконання практичної роботи, що передбачена навчальною темою та виставлена до журналу обліку теоретичного навчання. На завершальному етапі учні керуватимуться контрольним списком для створення кінцевого продукту (техрегламенту), який захищатиметься публічно та оцінюватиметься [за формою оцінювання звіту дослідницької роботи] та формою оцінювання з критеріями та балами, яку заповнюватиме викладач. Отримана оцінка буде обчислена наступним чином: бали набрані за результатом учнівського самооцінювання складатимуть максимум 4 бали, а за формою викладача максимум 8 балів через те, що форма викладача буде включати оцінювання створеного блогу та ведення журналу дослідження. Оцінка буде виставлена викладачем як оцінка за проведення семінарського заняття, передбаченого темою. Тематичне оцінювання відповідно до вимог чинного законодавства буде проведене на поточного оцінювання – оцінки за лекційні заняття (інтернет-дослідження), практичне заняття (лабораторний експеримент), семінарське заняття (захист учнями своїх кінцевих робіт у вигляді техрегламентів).

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

[Проект впроваджується у відповідності до розробленого плану]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вікторія Литвиненко

Фах, навчальний предмет

Майстер виробничого навчання за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; секретар керівника (організації, установи, підприємства)", виробниче навчання

Навчальний заклад

Державний навчальний заклад "Донецьке міжрегіональне вище професійне училище автосервісу"

Місто\село, район, область

м.Донецьк, Донецька область

Контактні дані

herius74@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

14.01.2014-30.01.2014

Місце проведення тренінгу

Донецьке вище професійне машинобудівне училище

Тренери

Іванов Олександр