Портфоліо Линок Валентина з теми "Стихійні лиха"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Стихійні лиха.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

природознавство

Вік учнів, клас

5 клас. 10 -11 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основна ідея проекту полягає у розвитку в учнів причинно-наслідкових зв’язків: • навчити учнів збирати інформацію, • аналізувати та класифікувати її; • висувати ідеї; • обговорювати результати досліджень. Отримавши завдання, учні, об’єднавшись у групи, повинні відшукати інформацію в Інтернеті про стихійні лиха , їх використання героями казок, та підготувати свої власні презентації, публікацію.

Наприкінці проекту буде оголошено конкурс на кращого знавця народної та літературної казки, роль чарівних предметів у казках.

План вивчення теми (вставити файл)

план

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Учні заповнюють схему З-Х-Д з теми проекту.

Використання З-Х-Д перевіряє готовність і зацікавленість учнів і в ході всього проекту підштовхує учнів до навчання. Асоціативний кущ допомагає з’ясувати розуміння дітьми основних понять.

Планує зустрічі для оцінки розуміння учнями наукових матеріалів для забезпечення зворотного зв'язку, пояснення незрозумілих питань. Учні використовують список оцінювання презентації .

Набуті у проекті знання перевіряються за допомогою опитувальника.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту учні знайомляться зі стартовою презентацією учителя.

Навчальна тема розпочинається з ознайомлення учнів з учительською презентацією, яка містить ключове запитання: За що нам мститься природа? Методом асоціативного куща визначається вихідні знання учнів з питання проекту. Учитель роздає учням схему З-Х-Д проекту і проводить її обговорення. Ця схема містить огляд очікувань від створеного ними учнівського проекту. Учні об’єднуються в групи і обирають собі темe для дослідження (стихійне лихо). Кожна група має створити: 1 група - мультимедійну презентацію про своє дослідження. 2 група - публікацію. 3 група - вікі-статтю з теми:стихійні лиха

Учні об’єднуються в групи за власним бажанням. Членство в команді формується на основі теми, до якої вони мають інтерес. Кожна група учнів повинна досліджувати різні теми. Учні використовують тематичне запитання у своїх проектах. Учні проводять дослідження, користуючись Інтернетом та друкованими джерелами з своїх тем. Учитель проводить консультації з окремими учнями та групами для відповідей на їх запитання, обговорення їх тем, пояснює, як вони можуть відслідковувати прогрес у роботі та планувати свою роботу, та як буде відбуватися оцінювання їх мислення вищих рівнів. Учні завершують своє дослідження, створюють мультимедійну презентацію, публікацію, статтю. Захист учнівських проектів відбувається на уроці. Учитель використовує Форми оцінювання проектів для оцінювання робіт учнів. Проводиться підсумкове тестування, яке визначить рівень знань учнів після виконання проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Линок Валентина Василівна

Фах, навчальний предмет

вчитель біології

Навчальний заклад

КЗСОР Шосткинська ЗОШ -інтернат

Місто\село, район, область

м.Шостка

Контактні дані

КЗСОР Шосткинська ЗОШ -інтернат

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12.08.2013-18.08.2013

Місце проведення тренінгу

місто Шостка: Шостинський інститут Сумського державного університету

Тренери

Ніколаєнко Михайло Сергійович

Лабудько Степан Пилипович

Повернутися до списку групи: місто Шостка група №1 (12.08.2013-18.08.2013)