Портфоліо Лахай Олени Леонідівни за темою: "Дизайн - графіка"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Дизайн - графіка.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Етика, література, музика.

Навчальна тема

Значення кольору у рекламному плакаті

Вік учнів, клас

12 років, 7 клас.

Стислий опис проекту

Тема: «Значення кольору у рекламному плакаті». Плака́т (нім. Plakat, фр. placard — об'ява, афіша, від plaquer — наклеїти, лат. placatum — повідомлення, свідоцтво) — різновид графіки. Витвір мистецтва, різновид тиражованої графіки. Лаконічне, помітне, найчастіше кольорове зображення з коротким текстом, виконане, як правило на великому аркуші паперу, виготовляється з рекламною, інформаційною, навчальною метою. Сучасний плакат — це найчастіше поліграфічне виконання художнього оригіналу. Основні вимоги до плакату такі: плакат повинен сприйматися з великої відстані, бути помітним на фоні інших засобів візуальної інформації. Плакат — барвисте рекламне видання великого формату. Цілі: Дізнатися про види плакатів, про символіку кольору, про культуру шрифтів, ознайомитись з правилами композиції. Переглянути приклади, та проаналізувати їх. Мета: Навчити розпізнати шрифти, характеризувати та аналізувати сучасний рекламний плакат. Підвисити творчий потенціал учнів Робота в колективі. Розвивати творчі ідеї.

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Повний План вивчення теми

План впровадження теми


план вивчення теми

Навчальні цілі

•Учні працюють над творчими ідеями для внесення вагомого та корисного вкладу у царину, в яку впроваджується інновація. •Навчаться формувами думки та ідеї шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення. • Навчаться швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем.

Опис оцінювання

На початку проекту провила опитування (опитувальник ). Потім учням запропонувала перегляд презентації вчителя, де вони познайомились з темою.(презентація вчителя ). Провела асоціативне опитування (асоціативний кущ ). Учні працюють над таблицею « ЗХД» (таблиця ЗХД). Впродовж роботи на проектом працюємо самостійно з формами оцінювання. На при кінці роботи над проектом, демонструємо творчі роботи.Т-таблиця

форми оцінювання wiki-сторінки


контрольний список для оцінки Веб сайтів

Діяльність учнів і вчителя

Вікі стаття за темою:Значення кольору у рекламному плакаті

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олена Лахай

Фах, навчальний предмет

Вчитель образотворчого мистецтва

Навчальний заклад

Новчально - виховний комплекс №139

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

28 серпня - 04 вересння

Місце проведення тренінгу

Навчально - виховний комплекс №139

Тренери

Галина Валентинівна Гончарова