Портфоліо Лариси Кравчук з теми "Використання інформаційних технологій"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Використання інформаційних та комп’ютерних технологій.

Назва проекту

"Людина в електронному футлярі."

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, етика, психологія.

Вік учнів, клас

10 клас,15-16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект з предмету: Інформаційні технології. Тема програми: Використання інформаційних та комп’ютерних технологій. Тема: Стан сучасного розвитку інформаційних технологій для учнів ПТНЗ,1 курсу, спеціальність: штукатур-лицювальник, маляр. В ході роботи над проектом учні спробують дослідити проблему залежності людини від інформаційних технологій , та створити необхідні рекомендації для учнів і батьків. Інформацію будуть знаходити в Інтернеті та навчальній літературі. На основі цих даних буде розроблено блог «Людина в електронному футлярі», проведено конкурс , проведено тренінги, написання та представлення проекту. Учасники проекту удосконалять навички роботи в програмах Word, Excel, PowerPoint та Publisher. Будуть створені мультимедійні презентації, кінцевий результат дослідження буде представлений на конференції в училищі. у В результаті проекту учні дадуть відповіді на питання, поставлені перед ними.Ціллю роботи над проектом - є висвітлення та аналіз впливу інформації яку отримує сучасна людина. А також засоби масової комунікації, що грають важливу роль в житті людини отриманих за допомогою інформаційних та комунікативних технологій.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту буде здійснено вимірювання й оцінювання рівня попередніх знань та  навичок учнів методом «ЗХД». 

Учнями буде проведене опитування по результатам якого вони створять діаграму та власний блог. Учням буде запропонована «Форма оцінювання блогу», яка допоможе їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати успішність навчання. Вони мають вести журнал спостережень. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити роботу учнів і, при необхідності, скеровувати їх в потрібному напрямку.Оцінювання учнів проводиться згідно критеріїв, розроблених для оцінювання блогів, та оцінювання публікацій.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Під час виконання цього проекту учні повинні дослідити проблеми залежності людини від інформаційних технологій. Їм необхідно заповнити таблицю ЗХД для виявлення пробілів в знаннях по даній темі, та провести опитування серед своїх друзів, рідних товарішів. Знайомих, для того, щоб визначити у яких галузях життя людини, більше всього використовуються інформаційні технології. Також вони мають можливість відповісти на творче питання: Чи можливий сучасний Робінзон? На протязі роботи над проектом учні проходять анкетування, отримують різні консультації, самостійно працюють, розв'язують задачі, ведуть журнал спостережень. Учні створять блог , в якому розкажуть про свою роботу, а також проведуть опитування, пошук освітніх сайтів, та сайтів які містять статистику по досліджувальній темі. Група проаналізує отримані данні, систематизує та узагальнить їх. А також зробить гіперпосилання. Результатом проекту стане випуск газети, в якій учні докладно висвітлять проблему дослідження, та зроблять висновки.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кравчук Лариса

Фах, навчальний предмет

Викладач інформатики

Навчальний заклад

Вище професійне училище

Місто\село, район, область

м.Нова Каховка Херсонська область

Контактні дані

Херсонська область, м.Нова Каховка,Вище професійне училище, проспект Перемоги б.3. laurakrava1993@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24-29 червня 2013 року

Місце проведення тренінгу

м.Вінниця

Тренери

Лариса Шевчук, Анна Скрипка