Портфоліо Кривої Інни Володимирівни "Про кого кажуть:’’Вони справжні друзі?’’"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Про кого кажуть:’’Вони справжні друзі?’’

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, позакласне читання

Вік учнів, клас

1клас, 6-7років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Дослідницько - інформаційний проект з моральним змістом на екологічну тематику. Короткотривалий міні - проект на рівні 1 класу. Тема: Школа доброти. Група 1. “Науковці”. Збір інформації, як утворюється “джерело”? Чому вода в джерелі чиста і холодна? Значення цієї води для життя людини і лісових мешканців? Група 2. “Творча майстерня”.Складання казки за поданим початком: “ Лісове джерельце”.Група 3. “ Юні худлжники”.Намалювати слайди до казки. Оформити альбом . Група 4 “ Всезнайки”а) виконати вправу “Мікрофон”.( Друг – це той …”, “Друзі можуть разом …“).б) скласти павутинку “ (Дружба – це …”). Сформувати мораль казки.в) Прочитати оповідання К. Д. Ушинського “ Струмок” та вірш “Джерельце” і дати відповіді на запитання (збірник художніх творів« Джерельце»).

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання роботи учнів буде проводиться в три етапи. Перший етап оцінювання буде проводиться на початку проекту. Учні проходять опитування для визначення навчальних потреб, потім заповнюють таблицю З – Х – Д, де в колонці що я знаю вони вписують, які знання мають з попереднього матеріалу, а також що вони хочуть дізнатися з даного розділу. Другий етап проводитиметься в процесі збору матеріалу. Вчитель звертає увагу наскільки відповідально та працьовито учні відносяться до даного завдання, за необхідності проводить консультації. Це також дозволить оцінити, який обсяг матеріалу знайдений, в яких джерелах та з якою інформацією учні працюватимуть надалі. Третій етап - це оцінювання кінцевої роботи учнівського дослідження – оцінка презентації,публікації. Вони оцінюватиметься згідно розроблених критеріїв оцінки вербально

Аналіз власної системи оцінювання

Графік оцінювання

Діаграма Вена

Контрольний список мультимедійної презентації

Самоспрямування у навчанні

Форма для аналізу

Форма Е-схема

Форма З-Х-Д

Форма оцінювання мультимедійної презентації

Мій журнал досліджень

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

При вивченні теми вчитель об,єднує учнів в 4 групи. Учні досліджують джерело в своїй місцевості. Збирають інформацію, як утворюється “джерело”? Чому вода в джерелі чиста і холодна? Значення цієї води для життя людини і лісових мешканців? . За допомогою вчительської презентації з’ясовують напрям роботи. При вивченні теми діти використовують інтернет ресурси, також знаходять цікаві вірші, прислів’я, загадки, казки про дружбу, картинки. При створенні презентації користуються програмою PowerPoint. . Після створення вчителем прикладу учнівської роботи, учні будуть використовувати її, опиратись на неї, при створенні власної презентації. . Проект не оцінюється в балах. Вчитель оцінює вербально відповіді, презентації,проекти оплесками, подяками в щоденник. . Для учнів, які мають проблеми в навчанні, вчитель надає допомогу, або ставить консультанта. Для обдарованих дітей надає додаткові завдання (скласти казку, вірш)

Лист на дозвіл відкриття електронної поштової скриньки учня

Лист на дозвіл

Форма батьківського дозволу

Буклет за методами проектів

Документ фасилітації

Вчительська презентація

Шаблон учнівської презентації

Учнівська презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Інна Крива

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

krivainnusyca@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград, Павлоградський міський ліцей, 06 - 18 лютого 2017 року

Дати проведення тренінгу

06-18 лютого 2017 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Шевченко Галина Володимирівна