Портфоліо Кошеленко Ольги Сергіївни за проектом Що ми можемо привести з Англії

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Що ми можемо привезти з Англії?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Тематичні питання: Де витоки англійської демократії? Чому всі принци носять звання Уельський? Чи важливо знати англійську мову в сучасному суспільстві? Змістові питання: Зі скількох прапорів складається прапор Великобританії? Які країни водять до складу Великобританії?

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас


Проект розрахований на учнів 6-7 класів, з метю зацікавлення та поглиблення знань з іноземної мови.Цей проект захоплює тему з подорожі, у 7 класі. У проекті прийматимуть участь з групи, які утворилися у результаті підбору. Основна діяльність учнів дослідницька, пошукова та соціологічна.Фінальним етапом буде урок-конференція, на якому буде представлена та проаналізована робота кожної з груп.

План вивчення теми

З метою полегшення роботи учнів, створено документ, в якому чітко відмічено завдання, тобто учень бачить, що саме йому треба зробити, та що вже зробив і ставить помітки. Учнівська презентація

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Методи до початку проекту: дискусія та опитувальник для виявлення готовності учнів до проектної діяльності. Перегляд презентації вчителя та її обговорення. Використання «Асоціативного куща» Оцінювання навчальних потреб учнів. Робота з таблицями «ЗХД». Інструменти до початку проекту: Опитувальник,тест /Опитувальник (Знаю; Хочу дізнатися; Дізнався). Таблиця «ЗХД» Методи впродовж роботи над проектом: перевірка рівня компетентності учнів з теми над якою вони працюють шляхом використання форм само- та взаємооцінювання. Анкетування. Блог учнів. Інструменти впродовж роботи над проектом: Анкета. Форма оцінювання для роботи в групах та самооцінки. Вивчення своєї теми з точки зору історії, геграфії, та вибірковим методом, виокремити найголовніше. Методи після завершення проекту: Демонстрація роботи кожної з груп. Робота з таблицями «ЗХД» Інструменти після завершення проекту: Презентація блогу, у формі конференції.

Форма оцінювання блогу

Діяльність учнів та вчителя Вчитель оголошує навчальну (дослідницьку) тему, знайомить учнів з особливостями методу проектів. Учням пропонується переглянути презентацію вчителя щодо основних питань та завдань групам. презентація вчителя Вчитель допомагає об’єднати учнів в групи, враховуючи їхні бажання, пояснює, яким чином буде проходити робота на проектом, та над конкретною навчальною темою, щоб відповісти на Ключове та Тематичні запитання. Завдання групам: "Група Пошуківці" завдання: знайти цікаву інформацїю про Вестмінстерське абатство, коли засноване, де знаходиться. Форма представлення результату: презентація у вигляді газети.Шаблон газети Група Пошуківці Лондона завдання: знайти сторію створення прапора Великобританії, цікаву інформацію про дворець та зробити фотоколаж з найяскравішими знімками. Форма представлення результату: презентація з фотокарток. Група Гіди завдання: розробити маршрут по Шотландії "Місця, які варто побачити", головна умова - цей маршрут має займати один день. Результати своєї роботи, ви висвітлите в блозі. Учні за допомогою вчителя складають план роботи групи, розподіляють обов’язки. Змістовні запитання допоможуть учням в роботі над проектом. Учні за допомогою ІКТ, проводять збір інформації, використовуючи знання не тільки англійської мови, а також географії та історії, в залежності від того, до яких груп вони належать працюють над створення власного міні проекту, який по закінченні групової та індивідуальної роботи стане повноцінним проектом. По закінченні роботи діти поглиблять свої знання з англійської мови, географії та історії. Заключний етап Останній урок проводиться у формі конференції на рівні сьомого класу. На ньому кожна з груп презентує свою роботу у форматі, який їм було запропоновано на початку проекту: учнівською газети, розповіді з використання презентації у формі фотоколажу, та представлення учнівського блогу. Оцінювання роботи груп кожного проводиться за формами оцінювання та самооцінювання. Вчительський буклет щодо роботи над проектом публікація Список використаних джерел

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кошеленко Ольга Сергіївна

Фах, навчальний предмет

спеціаліст, англійська мова


Навчальний заклад

ЗОСШ І-ІІІступенів №4

Місто\село, район, область

Синельникове, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

(05663)4-24-07 вул.Перемоги,1 м.Синельникове

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.02.2015-21.02.2015

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Синельникове, 09 лютого - 21 лютого 2015

Місце проведення тренінгу

комплекс №7

Тренери

Безуглова Наталія Миколаївна Користувач:Bnn803