Портфоліо Костроми Валентини з теми : "трикутники"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

трикутники

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика

Навчальна тема

трикутники

Вік учнів, клас

7-клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Означення трикутника, види трикутників, властивості трикутника, ознаки рівності трикутників. Доведення теорем та розв’язування задач.

Повний План вивчення теми

план впровадження

план вивчення теми

Навчальні цілі

Ознайомлення учнів з трикутником, поглибити вміння і навички учнів використовувати властивості трикутників для розв’язування задач. Формувати вміння міркувати доказово, аргументувати свої думки. Мотивувати необхідність обґрунтувань певних понять геометрії на основі раніше вивчених понять.

Опис оцінювання

Під час вивчення теми для перевірки знань, учні розв’язують задачі за готовими рисунками, виконують тестові завдання, знайомляться з типовими задачами для контрольної роботи.

Заповнюють схему з-х-д з-х-д

оцінювання мультимедійної презентації

для усної відповіді

журнал навчання

Діяльність учнів і вчителя

На початку учні переглядають учительську презентацію та обговорюють хід проекту. презентація Вчитель знайомить учнів з методом проєктів за допомогою буклету. буклет Учні поділяються на малі групи та організовують розподіл завдань для виконавців. Далі вони досліджують матеріали бібліотек, друковані та електронні публікації. Добирають ілюстрації відповідно змісту. Під керівництвом вчителя вчаться розробляти учнівську презентацію. Створюють презентацію в режимі Power Point. учнівська презентація Досліджують статистику використання геометричних фігур у своїй галузі. Під час виконання проекту вчитель для учнів готовить журнал дослідження. Учні планують створення блогу або вікі-статті. Учні вчаться та створюють блог, на якому розміщують інформацію про свій проект. учнівський блог Після ознайомлення із темою трикутники, за навчальною карткою вивчення теми, учні вивчатимуть тему самостійно

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кострома Валентина Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

озош № 106

Місто\село, район, область

м. Одеса

Контактні дані

провулок Дачний № 1

44-65-24

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15-29 серпня

Місце проведення тренінгу

озош № 106

Тренери

Звєрєва Діана Василівна