Портфоліо Колодницької Олени з теми

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

У світі трикутників

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика та інформатика

Навчальні цілі

В учнів будуть формуватися навички створення презентацій, які будуть переконливими. В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про трикутники. Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про трикутники, добираючи відповідні типи за допомогою засобів візуалізації.

Вік учнів, клас

9 клас, учням 14-15 років

Стислий опис проекту

Наприкінці вивчення навчальної теми «Трикутники» з геометрії на узагальнюючий урок пропоную учням розглянути тему щодо використання трикутників у повсякденному житті та виконати учням навчальний проект за загальною назвою «У світі трикутників». Це проект-дослідження, він включає пошук інформації про трикутники. Результатом їхньої діяльності буде застосування інформації про трикутники в навчанні та житті.

Повний План вивчення теми

План проекту

План впровадження проекту

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання на початку проекту відбувається за допомогою таблиці ЗХД, організаційної діаграми. Оцінювання впродовж роботи над проектом відбувається за допомогою форм і контрольного списку групової роботи у проекті. Продовж проекту вчитель проводить консультації і перевіряє журнал спостережень. На кінцевому етапі учні демонструють результат проекту, який оцінюється формою.

Діяльність учнів та вчителя

На початку проекту учні знайомляться з презентацією вчителя, розбиваються на малі групи по інтересам. Перша група планує дослідження по даній темі. Друга група виконує дослідницьку роботу, адаптує матеріал до розміщення в презентації. Перед проектом вчитель учням пропонує опитування.

Заняття 1

Вчитель демонструє учням буклет про метод проектів. Говорить тему проекту. Вчитель ставить перед учнями Ключове запитання. Вчитель показує учням вступну презентацію, в ході якої та після неї варто провести з класом обговорення наступних запитань:

Про що можуть розповісти трикутники? Чи може ілюзія бути задачею? Які предмети реального світу дають уявлення про трикутник? Що таке трикутник? З яких елементів складається трикутник? Що означає розв’язати трикутник?

Учні повинні заповнити таблицю ЗХД і організаційну діаграму. Вчитель учням пропонує учням документ для фасилітації.

Заняття 2 і 3

Вчитель зустрічається з учнями і об’єднує їх в дві групи. Кожна група отримує своє завдання. -використання трикутників у повсякденному житті; -приклади прикладних задач на знання теорем про трикутники. Вчитель запропоновує учням переглянути презентацію «Авторське право». Учні заповнюють дозвіл на використання інформаційних ресурсів. Учні знаходять інформацію в Інтернеті про трикутники..

Заняття 4 Кожна група ділиться на дві групи. Кожна підгрупа шукає інформацію стосовно свого завдання,учні за допомогою електронної пошти присилають свою інформацію на адресу вчителя. Вчитель обговорює матеріал зібраної інформації в чаті. Протягом дослідження вчитель роздає учням форму оцінювання для дослідження. Учні строюють порівняльну діаграму.

Заняття 5-6 Учні упорядковують зібраний матеріал. І як підсумок своєї діяльності створюють вікі-статтю. Для оцінювання вчитель роздає учням форму оцінювання учнівської роботи.

Заняття 7 Учні представляють свій результат у вигляді ВІКІ статті.


вікі-стаття з теми "У світі трикутників"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олена Колодницька

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

Заліщицька державна гімназія

Місто\село, район, область

м.Заліщики

Заліщицький район

Тернопільська область

Контактні дані

lk_68@mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10.09.2012-15.09.2012

Місце проведення тренінгу

м.Тернопіль, ТОКІППО

Тренери

Босий Ігор Михайлович