Портфоліо Козельська Ольга Володимирівна

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Чи залежить погода від атмосферного тиску?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, географія

Вік учнів, клас

12 років, 6 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект призначений для учнів 6-го класу. Використовувати дані атмосферного тиску та опади за місяць та комп’ютерні програми.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, розроблених в електронних презентацій, діаграми Вена. Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Для успішного та вчасного оцінювання створено графік оцінювання. Учні використовують розроблену форму оцінювання та здійснюється самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію вони отримують до того, як робота буде завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над темою вчитель рекомендує учням познайомитися з Буклетом по методу проектів та Презентацією основних запитань проекту "Чи залежить погода від атмосферного тиску". Учні демонструють власний проект. Ми живемо в інформаційному суспільстві. Величезні об’єми інформації ми отримуємо з різних джерел, а особливо з Інтернет. Як не загубитися в цих потоках інформації? Як навчитися швидко і правильно аналізувати отриману інформацію? Для отримання відповіді на поставлені запитання, після перегляду презентації вчителя, учні проводять підготовчу роботу: об’єднуються в групи «Науковці», «Журналісти», та «Детективи». Група «Науковці» вивчає важливість опадів та атмосферного тиску на Землі. Група «Журналісти» - шукають корисну інформацію на сайтах і відслідковували нове в нашому регіоні. Група «Науковці» вивчає залежність місцевості і температури повітря . Наводить приклади. Процес створення проекту постійно висвітлюється на блозі. Вчитель консультує, направляє і допомагає учням в процесі дослідження. Для більш успішного виконання учнями проекту вчитель створює форми само- і взаємооцінювання блогу, контрольний список для блога та контрольний список самоспрямування у навчанні. Документи з фасилітації допомагають учням більше зануритися в проблему і викликають їх на спілкування, на постановку цікавих запитань. Висновки, які зроблять учні, допоможуть їм в майбутньому більш відповідально ставитися до інформації з Інтернету, реально і швидко оцінювати інформацію.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Козельська Ольга Володимирівна

Фах, навчальний предмет

вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1

Місто\село, район, область

м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

lelyshka19@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 12 по 24 червня 2017 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна