Портфоліо Кодіци Вадима Валерійовича з теми "Чай, чай виручай"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

"Чай, чай виручай"

Основний та другорядні навчальні предмети

Етика

Навчальна тема

«Яким є етикет особливих випадків та поведінка в різних життєвих ситуаціях (на святі, на весіллі, в музеї та бібліотеці, в гостях). Як вибирають та приймають подарунки. Як влаштувати свято вдома чи в школі»

Вік учнів, клас

5 клас 12-13 років

Стислий опис

Даний проект призначено для проведення учнями досліджень з предмету «Етика» з метою навчитися які існують напої та переконатися у їх необхідності. Результатом проекту буде відкритий захід в школі для учнів 5-6 класів Учні збирають інформацію про улюблені напої молоді та роблять дослідження щодо цього за певний проміжок часу. Вони також зроблять мультимедійну презентацію, інформаційний бюлетень та напишуть статті для презентації на веб-сторінках в Інтернеті. Нарешті, учні обговорюють, чим цікавий чай, за чаюванням.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми


План реалізації

Навчальні цілі

Учні одержують знання про значення напоїв в житті людини. Удосконалюють вміння здійснювати пошук та накопичувати інформацію, аналізувати матеріал таструктурувати для подальшого використання, вибирати найкращий спосіб представлення інформації,правильно використовувати цитування та посилання на друковані та Інтернет-видання, ілюструвати ідеї,думки, дослідження, висновки. Розвивати навики спілкування, вміння виступати перед аудиторією.

Опис оцінювання

Учні будуть оцінюватися протягом всього проекту. На початку проекту учні заповнять схему [1], результати якої покажуть знання учнів про найвживаніші напої. Протягом проекту учні будуть оцінюватися за допомогою різних видів тестування [2] [3] , анкетування на основі якого побудовані діаграми [4].

Загальна оцінка учням виставляється після захисту проекту. Опис оцінювання діяльності учнів.

Роботи учнів оцінюються за допомогою форм оцінювання:

оцінювання Вікі-статті,

оцінювання публікації,

оцінювання презентації.

Самооцінювання учнів.

Також оцінювання проводиться за допомогою фасилітації

Діяльність учнів

За тиждень до початку роботи над проектом вчитель презентує публікацію учням про метод проектів та навички 21 століття сторінка 1 сторінка 2. Перед тим, як вчитель запропонує учняв взяти участь у проектів йому необхідно поспілкуватися з батьками цих учнів і взяти у них дозвіл про публікацію робіт їх дітей в Інтернеті Дозвіл батьків. Початком роботи над проектом буде опитування опитувальник для учнів. Учні ознайомлюються та вчаться заповнювати лист-дозвіл на використання ресурсів із мережі Інтернет лист-дозвіл.

День1 Представлення проекту з учительської PowerPoint презентації [5], виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у вигляді таблиці З-Х-Д [6], відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування та тестерів, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези.

• Учні формують групи (дослідники, журналісти, дизайнери) та отримують завдання, які перед ними поставлені.

Початок проекту. Збір учнів та поділ їх на 3 групи. Пояснення завдання для кожної групи. Учні починають «мозкову атаку» щодо обирання теми для дослідження.Обирання теми учнями. Пошук інформації в Інтернеті для 1-ї, 2-ї та 3-ї групи учнів.Проведення учнями опитування та дослідження.Створення учнями мультимедійної презентації. Вибір учнями цікавої інформації щодо обраної теми та створення публікації, попередньо дізнавшись якою має бути верстка інформаційного бюлетеня.

День 2 Створення учнями веб-сайту з вибраної теми. Збір групи. Попередній захист робіт учнів. Обговорення зробленої роботи. Приготування учнями їдальні до чаювання. Редагування учнями інформації в презентації, публікації та веб-сайті. Захист учнями проекту та купівля необхідного для проведення чаювання.Чаювання учнів в їдальні училища з обговоренням, чим цікавий чай та показом свого проекту.


Вікі-стаття учнів з теми "Історія виникнення чаю"

Публікація учнів сторінка 1, сторінка 2, сторінка 3.

Відомості про автора

Кодіца Вадим Валерійович

Методист Новоселицького РМК

Місто м. Новоселиця

email: vadik19собакаukr.net

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11 червня - 15 червня 2012 року

Місце провведення тренінгу

ІППО Чернівецької області

Тренери

Кошурба Григорій Григорійович,

Скрипська Ганна Володимирівна,

Кадук Алла Миколаївна