Портфоліо Ковбана Віталія з теми

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Многогранники в практичному житті людини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія, хімія, географія, фізика

Вік учнів, клас

15-17 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект розрахований на діяльність учнів ІІ курсу. Під час роботи над проектом учні узагальнюють і закріплюють свої знання про основні поняття стереометрії із розділу "Многогранники". Організація діяльності учнів в ході проекту передбачає створення ними презентації, моделей многогранників, в яких відображені результати дослідження. Реалізація проекту дає можливість визвати в учнів інтерес до вивчення стереометрії. Цілі проекту: освітні: • забезпечити повторення , узагальнення та систематизацію матеріалу теми «Многогранники » ; • формувати вміння застосовувати математичні знання до вирішення практичних завдань ; • створити умови контролю ( самоконтролю ) засвоєння знань і умінь. Розвиваючі : • сприяти формуванню вмінь застосовувати прийоми: порівняння, узагальнення , виділення головного , перенесення знань у нову ситуацію ; • розвиток кругозору , кмітливості , мислення й мови , уваги і пам'яті. Виховні: сприяти вихованню інтересу до математики , активності , мобільності , вміння спілкуватися.

Завдання проекту : - Формування інтересу до дисципліни «Геометрія» засноване на практичному застосуванні її методів в повсякденному житті. - Формування навичок логічного і абстрактного мислення в учнів середньої ланки. - розвиток пізнавальної діяльності учнів .

План вивчення теми (вставити файл)

план впровадження план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою.Проводиться актуалізація опорних знань з метою виявлення їх обізнаності з досліджуваної теми,розгадати кросворд, розв`язати тести, тест "Відгадай фігуру" Мета проекту: узагальнити і закріпити основні поняття із розділу "Стереометрія"; навчити учнів використовувати многогранники у своїй майбутній професії та у власному житті; виявити вміння учнівпрацювати самостійно; формувати навички пошукової і дослідницької діяльності.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На перших етапах учні знайомляться із завданням - вчительською призентацією.З’ясування навчальних потреб учнів здійснюється шляхом заповнення таблиць З-Х-Д.Мотивація учнів до активної роботи відбувається шляхом обговорення ключових і тематичних питань проекту.Розглядають діаграму . Наступним завданням було створення учнями презентації, публікації та блогу. По завершенні проекту відбувається самооцінювання, взаємооцінювання,оцінювання вміння брати участь в обговореннях, оцінювання навичок спілкування та заповнюється таблиця З-Х-Д критерії оцінювання презентації критерії оцінювання публікації критерії оцінювання блогу

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Віталій Ковбан

Фах, навчальний предмет

математика

Навчальний заклад

Житомирський професійний політехнічний ліцей

Місто\село, район, область

Місто Житомир

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

8,10,11,22,24,25 квітня 2014 року

Місце проведення тренінгу

Житомирський професійний політехнічний ліцей

Тренери

Діденко Т.А., Нікончук Ф.М.