Портфоліо Ковалюк М.І.

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Геометричні фігури навколо нас

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, інформатика

Вік учнів, клас

9 клас, 15-16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Працюючи над даним проектом, учні демонструють знання про геометричні фігури на площині, їх властивості, способи вимірювання окремих елементів геометричних фігур, способи побудови геометричних фігур на площині, проведення вимірювання геометричних величин на місцевості, складання плану знаходження відстаней до недосяжних об'єктів в природі і проведення розрахунків використовуючи знання теорем Піфагора, синусів, косинусів, тобто демонструють уміння розв’язувати трикутники. Учні мають провести анкетування серед однокласників для того, щоб визначити де і коли вони зустрічалися з геометричними фігурами. Учні створять веб-сайт, на якому теж буде розміщена ця анкета, її зможуть заповнити учні інших шкіл та міст. Перед початком роботи в Інтернеті кожен учень повинен буде пройти тест про знання правил безпечної роботи. Школярі проведуть пошук в Інтернеті 1) освітніх сайтів, 2) сайтів, які містять інформацію про застосування та використання геометричних фігур в різних сферах людського життя. Група, яка працюватиме над проектом проаналізує отримані дані, узагальнить їх, систематизує посилання і відповіді. Результатом проекту є створення презентації та публікації.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання проекту буде здійснюватися за допомогою оцінювання презентації, публікації та веб-сайту. Кожна форма оцінювання містить кілька розділів критеріїв (зміст, грамотність, оформлення тощо). Крім цього у відповідних критеріях враховується співпраця учнів в межах проекту, їх вміння подати результати своїх досліджень.

Поточне оцінювання учнів

Оцінювання навчальних потреб учнів

Форма оцінювання учнівської роботи

Форма оцінювання веб-сайту

Форма оцінювання презентації

Форма оцінювання публікації

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Ознайомлюються з вчительською презентацією, з’ясовують свої завдання в межах проекту; Ознайомлюються з критеріями оцінювання презентації, публікації, веб-сайту; Учні планують свою діяльність, розподіляють обов’язки; Учні працюють з дидактичними матеріалами – анкетами для збору інформації, шаблонами для створення діаграм; Відповідають на питання тесту щодо правил роботи в Інтернеті; Збирають аргументи щодо сфер застосування геометричних фігур; Результати опитування відображають у вигляді діаграм та використовують у презентації та публікації; Шукають, аналізують наявні освітні ресурси Інтернету; Порівнюють обсяг освітніх ресурсів Інтернету з матеріалами, наявними у доступних “традиційних” бібліотеках та підручниках; Подають результати роботи над проектом і процесу його виконання у вигляді презентації; Знайомляться з правилами створення ефективних публікацій та презентацій; Вчаться користуватися програмою Excel для створення діаграм; Вчаться користуватися програмою Publisher для створення публікації; Створюють веб-сайт проекту, користуючись програмою Publisher. На сайті розміщують сторінку з анкетою питань проекту (у вигляді форми)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мар'яна Іванівна Ковалюк

Фах, навчальний предмет

вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

Западинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Западинці, Красилівський р-н., Хмельницька обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12 травня 2014 - 16 травня 2014

Місце проведення тренінгу

Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Тренери

Ковалюк Петро Петрович

Блажевич Наталія Андріївна