Портфоліо Коваль Надії з теми "Що необхідно знати сучасній людині про обмін валюти?"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Гроші».

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

історія, інформатика, українська література,географія

Вік учнів, клас

11 клас. 16-17 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Що необхідно знати сучасній людини про обмін валюти ?» розроблено відповідно до навчальної програми академічного рівня вивчення економіки для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, розділ «Ринкова економіка», тема «Попит, пропонування, ринкова ціна та гроші у функціонуванні економіки», підтеми "Сутність грошей та їх походження. Форми грошей та їх еволюція. Функції грошей. Електронні гроші". Результатом процесу вивчення даної теми є формування загальної компетентності людини, що є сукупністю ключових компетентностей, інтегрованою характеристикою особистості, яка має сформуватися в процесі навчання й містити знання, уміння, ставлення, досвід діяльності та особистісні поведінкові моделі. Визначальною ознакою цього підходу є зміщення акцентів на готовність учня застосовувати здобуті знання й набуті вміння й навички для розв’язання проблем, що виникають у реальному житті.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми


План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається протягом всієї теми згідно графіка оцінювання. Навчальні потреби учнів визначаємо за З_Х_Я_Д схемою. Перед створенням блогу учні отримують від вчителя форму самооцінювання блогу та самоцінювання презентації за якою оцінять свою роботу. Після завершення проекту закінчують заповнювати З_Х_Я_Д схему. Створений учнями блог та презентації буде оцінено учнями за формою. • Вміння користуватися текстовим редактором

• Вміння користуватися Інтернет - ресурсами

• Навички роботи з файлами

Базові навички роботи з PoverPoint ,електронними таблицями. Протягом проекту використовуються такі інструменти оцінювання:

контрольний список веб.сайтів

умови, за яких метод проектів буде ефективним

оцінювання в навчальному проекті

оцінювання самонавчання

оцінювання портфоліо

оцінювання проектів

самооцінювання учнівської роботи

форма використані ресурси

форма оцінювання блогу

форма оцінювання основних запитань

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком виконання проекту вчитель має з’ясувати навчальні потреби учнів,враховуючи навички 21 ст., що базуються на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок за допомогою З-Х-Д схеми, асоціативного куща, мережевого опитувальника, на основі даних вчитель складає діаграму. Обробивши запити учнів і застосувавши вчительську презентаціюта публікацію про метод проектів с.1, с.2 ознайомити учнів з цілями та завданнями проекту. Вчитель роздає форму оцінювання самоспрямування в навчанні. Учні разом з вчителем розробляють критерії, за якими учні в групах будуть проводити дослідження. Заповнюють лист-дозвіл від батьків на роботу в мережі інтернет, знайомляться з документом про авторське право та проходять тест на пошук матеріалу в різних джерелах: традиційних – друкованих виданнях, ресурсах мережі Інтернет. Працюючи над дидактичними матеріалами, учні заповнюють таблицю використання джерел інформації при підготовці публікації , аналізують одержану інформацію. Аналіз знайденої інформації; формування власних ідей та бачень, висловлення думок щодо заданої теми. Створення малюнків та образів; висування власних гіпотез, за допомогою презентації-Фасилітації Обговорення в групах, на блозі проблеми бачення світу. Планування та розробка презентації для виявлення головних етапів роботи. Формування світоглядної теорії. Презентація своїх досягнень в аудиторії (класі) перед своїми однокласниками та батьками; Створюють власні публікації с.1, с.2 для чого вони добирають матеріали, аналізують одержану інформацію, вчаться робити висновки.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Коваль Надія Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель економіки. Економіка

Навчальний заклад

Фастівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Місто\село, район, область

м. Фастів Київської область

Контактні дані

на jmail

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.10 -31.10 2014 року

Місце проведення тренінгу

Фастївська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Тренери

Чередніченко Алла Миколаївна Піроженко Олена Петрівна